Wczytuję dane...

Carrera

Dzięki tej niemieckiej firmie tor wyścigowy możesz przenieść do własnego pokoju. Firma Carrera bowiem od ponad 50 lat produkuje profesjonalne tory i auta wyścigowe, a od niedawna również quadrocoptery.

Choć przedsiębiorstwo istnieje już od 1920 roku, to o pierwszym torze wyścigowym Carrera Universal świat usłyszał dopiero w 1963 roku. I od tego czasu po dziś Carrera dostarcza niesamowitej frajdy zarówno starszym, jak i młodszym użytkownikom. Przy wsparciu międzynarodowych zespołów samochodów wyścigowych, powstają naprawdę solidne, wytrzymałe i szybkie wyścigówki, dzięki którym poziom adrenaliny nawet w małym pokoju dziecięcym sięga zenitu.

Tory Carrera zapewniają świetną rozrywkę, ponieważ odznaczają się odpowiednim poziomem trudności. Kierowca musi pokonać m.in. looping, czy bardzo ostre zakręty, a wszystko tak, by nie wypaść przy tym z toru. Dla tych najmłodszych są tory z Super Mario lub z ulubieńcem z kreskówek Disneya – Lightning Mc Queen. Starsi mogą jeździć pojazdami z prawdziwej Formuły1.

Carrera to jednak również sterowane auta i quadrocoptery. Tu również czeka na miłośników szybkich sportów sporo dobrej zabawy. Wytrzymałe pojazdy są mega szybkie i zwrotne.
To zabawa, która wciąga i dorosłych i dzieci. Świetny sposób na niedzielne popołudnie w gronie przyjaciół i bliskich. Carrera bowiem za każdym razem dostarczy Wam niesamowitych wrażeń i emocji.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów