Wczytuję dane...

Brimarex

Brimarex to młody gracz na rynku zabawek. Pod tą nazwą kryje się polska firma z siedzibą w Poznaniu, która od 1990 roku importuje najlepsze zabawki i gry z całego świata między innymi z Niemiec, Włoch czy z Chin. To właśnie dzięki Brimarex dzieci mają tyle zabawy z bańkami mydlanymi.

Brimarex jest również bezpośrednim i jedynym importerem niemieckiej firmy Rolly Toys na polski rynek. Dzięki temu do polskich sklepów trafiają solidne i wytrzymałe traktory, ładowarki czy koparki, które z pewnością przypadną do gustu każdemu małemu kierowcy.

Brimarex zapewnia również dużo dobrej zabawy w ogrodzie i na świeżym powietrzu. Jest bowiem importerem zabawek rekreacyjnych i akcesoriów sportowych, między innymi włoskiej marki Mondo, znanej z piłek do grania i tych większych do skakania.

W ofercie firmy znajduje się ponad 5000 artykułów, również lalki, samochody czy renomowane drewniane zabawki marki Playme.

Brimarex dostarcza na polski rynek również zabawki z ulubionymi postaciami ze świata Disneya. Poznańska firma skupia się jednak nie tylko na oferowaniu nowości z zagranicznych rynków, ale przede wszystkim na gruntownym testowaniu wszystkich zabawek. Dzięki temu Brimarex jest firmą, której w pełni może zaufać każdy rodzic.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów