Wczytuję dane...

BIG

Na tym samochodzie niemal każde dziecko zdobywa pierwsze doświadczenia za własną, osobistą kierownicą. Bobby – Car – to sztandarowy produkt marki BIG, ale oczywiście nie jedyny. Niemiecka marka obecna jest od wielu lat również na rynku polskim i oprócz pojazdów, oferuje między innymi piaskownice, klocki czy tory wodne Waterplay – świetne na ogród czy do zabawy nawet na balkonie. Firma BIG na rynku istnieje od 1938 roku, ale pod taką nazwą dopiero od 1962 roku. Rocznie w niemieckiej fabryce BIG produkowanych jest ponad milion zabawek. Zabawki firmy Big mają być jak ten byk w logo firmy – silne, wytrzymałe i pewne. I takie rzeczywiście są.

Dzieci w różnym wieku z pewnością znają też fantastyczne klocki marki BIG, które przenoszą je w rewelacyjny świat bajek – Pszczółki Mai, psotnej Maszy czy uroczej i zabawnej Hello Kity.

Big to również mega fajne tory wodne, dobre na słoneczny dzień na ogrodzie czy na balkonie. Big gości również w pokoju 3 – latka albo 4 – latka. Dla nich Big stworzył super bujaki.

Hitem jest oczywiście Bobby – Car – uroczy samochodzik, do któregom możesz dokupić przyczepkę, specjalne ochraniacze na buty, a nawet drążek do pchania jeździka, jeśli dziecko jeszcze nie opanowało, sztuki kierowania pojazdem.

BIG za każdym razem zadba zarówno o pełne bezpieczeństwo, jak i radość dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów