Wczytuję dane...

Alexander

Duża, żółta literka A na czerwonym tle - to logo, które z pewnością rozpoznaje każdy rodzic i każde dziecko. To logo bowiem ciekawych planszówek, dla całej rodziny! Chińczyk, Labirynt, warcaby i wiele innych gier, które na deszczowe popołudnie zapewnią świetną zabawę. To również dobry pomysł na spędzanie większej ilości czasu z dzieckiem.

Alexander to firma z polskim kapitałem, zapewniająca frajdę dzieciom i dorosłym od ponad 40 lat. Alexander zapewnia jednak nie tylko frajdę przy grach planszowych, ale również przy samodzielnym konstruowaniu ciężarówek, traktorów albo wyścigówek. Tego typu zabawy, uczą, ćwiczą cierpliwość i rozwijają fantazję dziecka.

Alexander nie zapomina również o najmłodszych uczestnikach zabawy. Dla nich przygotował puzzle, łamigłówki, albo gry zręcznościowe czy edukacyjne. W ofercie znajdziesz więc m.in. popularnego chińczyka, Sudoku albo takie gry jak np. gorący ziemniak.

Wszystkie gry, jak i zabawki produkowane są na terenie Polski. Firma Alexander przykłada szczególną wagę do wysokiej jakości, oferowanych produktów. Dziecko może więc od najmłodszych lat rozwijać swoje umiejętności, a rodzice mogą być spokojni o jego bezpieczeństwo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów