Wczytuję dane...

Adamigo

Adamigo – uczy i bawi już od 1982 roku. To polski producent rewelacyjnych gier planszowych, puzzli, klocków czy zestawów edukacyjnych. Z Adamigo świetnie wytrenujesz koncentrację swojego dziecka – memory z dinozaurami czy zwierzątkami wypełnią deszczowe popołudnie i pozwolą rewelacyjnie ćwiczyć pamięć, nawet u mniejszych dzieci.

Adamigo to również gry logiczne i edukacyjne – jeśli chcesz, by Twoje dziecko prawidłowo się rozwijało i było właściwie przygotowane do szkoły, to z Adamigo z pewnością Ci się to uda. Nowością firmy są klocki edukacyjne, z których dzieci mogą układać wyrazy albo rozwiązywać zadania matematyczne.

Adamigo to również gry planszowe dla dzieci w każdym wieku i dla całej rodziny. „Czaha dymi” czy „Skarby piratów” wciągną Was i to na dobrych kilka godzin, a takich świetnych gier, Adamigo zaoferuje o wiele więcej. Z Adamigo możesz zainteresować dziecko nauką i wprowadzić je w świat literek czy cyferek. Zabawa jest najważniejsza. W Adamigo jest więc kolorowo, zabawnie i ciekawie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów