Wczytuję dane...

Latająca Dyskopiłka – czy to dysk czy piłka?

Latająca Dyskopiłka – czy to dysk czy piłka?

Latająca dyskopiłka - czy jest warta swojej ceny?

Ostatnio w świecie zabawek pojawił się nowy i bardzo ciekawy produkt, obok którego nie sposób przejść obojętnie – mowa o Dyskopiłkach.

Wbrew niektórym opiniom nie są to wcale drogie zabawki - ich cena zaczyna się od ok. 20 zł za wersję mini. Większe, bardziej wymyślne czy o nietypowych kształtach mogą osiągnąć cenę ok. 50 zł. W dobie markowych, dobrych jakościowo zabawek jest to cena przeciętna i do zaakceptowania. Mowa oczywiście o oryginalnych dyskopiłkach od Epee.

Dyskopiłki to idealne zabawki na świeże powietrze – do parku, na ogród, na działkę, a nawet na plażę. Oferują nowy rodzaj rozrywki, który zapewnia dzieciom aktywność fizyczną i wiele frajdy. Wypakowując dyskopiłkę trzymamy w ręku jakby spłaszczoną jej wersję – dysk, który po rzucie zamienia się w piłkę, dzięki czemu chwytanie lecącej piłki jest znacznie prostsze. Co więcej, powierzchnia piłki posiada tzw. Grip, który dodatkowo ułatwia tę czynność. Dyskopiłki są nadzwyczaj łatwe w transporcie, co zawdzięczają swoim wymiarom. Dzięki temu możesz ją zabrać gdziekolwiek chcesz!

Dyskopiłką można się bawić na trzy sposoby – zabawa dyskiem, piłką, lub dyskopiłką! Maluchom taka rozrywka szybko się nie znudzi, gdyż jest znacznie atrakcyjniejsza niż zwykłe rzucanie tradycyjnej piłki, czy dysku. Zabawka pozwala także na granie w takie gry, jak „Zbijak”, „Piłka parzy”, czy „Głupi Jaś”.

Jak działa latająca dyskopiłka możecie już przekonać się osobiście, gdyż jest od ręki dostępna w naszym sklepie.

Rozegrajcie mecz i sprawdźcie swoją kondycję oraz umiejętności!

Dyskopiłka posiada wiele wzorów i serii, dlatego wybór nie jest aż taki prosty. Od rozmaitych kolorów i faktur, przez neonowe kolory, aż po świecące w ciemności dyskopiłki! Różowo-fioletowa, żółto-pomarańczowa, zielono-niebieska to tylko trzy przykłady barw z naprawdę szerokiej gamy kolorystycznej. Zabawka występuje również w wersji Junior i jest przystosowana dla młodszych dzieci. Mniejsze rozmiary pozwalają na pewny chwyt i rzut małymi rączkami.

Warto zatem wyposażyć artylerię zabawek Waszego malucha o odpowiednią dyskopiłkę. Zabawa przynosi wiele radości i zachęca dzieci do biegania, rozgrywania meczów i turniejów w całkiem nowej oprawie. Czyż aktywność fizyczna połączona z uśmiechem malucha nie jest szczęściem dla rodzica?

Gorąca rywalizacja gwarantowana!