Wczytuję dane...

Uwielbiane laleczki Enchantimals ze zwierzątkami

Uwielbiane laleczki Enchantimals ze zwierzątkami

Jakie lalki wybrać dla dziewczynek?

Już od wielu wieków lalki są najpopularniejszą zabawką dla dziewczynek. Są one najstarszym elementem zabawy znanym człowiekowi. Pierwsze lalki znajdowano w egipskich grobowcach pochodzących nawet sprzed 4 tys. lat! Na przestrzeni wieków wykonywano lalki z bardzo różnorodnych materiałów poczynając od drewnianych figurek, po szmaciane, porcelanowe i plastikowe. W czasach nowożytnych najbardziej w historii zapisały się lalki Barbie przedstawiające idealny świat i kolorowe życie w luksusie. Odgrywanie scenek z księżniczką w roli głównej, lub zabawa w egzotyczne wakacje to był strzał w dziesiątkę. Lalki od razu rozkochały w sobie dziewczynki.

Czy laleczki Enchantimals są w stanie zdobyć popularność porównywalną z lalkami Barbie?

Firma Mattel postanowiła wykorzystać swoje pomysły w pełni i wprowadziła na rynek kolejną serię lalek – Enchantimals – których popularność niezwykle wzrasta i pozwala na całkowicie nowe przygody. Czy jest to konkurencja dla znanej i uwielbianej już od 60 lat Barbie, która stała się właściwie ikoną kultury masowej? Wątpliwe, ale z pewnością seria Enchantimals jest w stanie również zapisać się w historii.

Czym są lalki Enchantimals? Seria jest spin-offem wcześniejszych serii jak Monster High i Even After High. To znaczy, że akcja dzieje się w tym samym świecie. Powstanie serialu animowanego „Monster High” przyniosło niezwykłą popularność tym lalkom inspirowanym potworami i fantastyką grozy. Dziewczynki pokochały całkiem nowy, przerażający wygląd lalek. Enchantimals przeznaczone jest dla mniejszych dziewczynek niż poprzedniczki, a postacie płci męskiej zostały ograniczone do minimum. Każda z postaci serii posiada swoje zwierzątko, które wyglądem przypomina swoją Panią i oboje są połączeni wyjątkową więzią. Enchantimals oferuje wiele nowych możliwości zabawy, które wcześniej były niemożliwe, a urocze postacie uczą przyjaźni i wspólnego działania. Pokazują jak dbać o to co się ma i uczą szacunku do przyrody.

Lalki z serii Enchantimals zawsze występują w zestawie ze zwierzątkiem. Można również spotkać wspaniałe zestawy, w których skład wchodzą domki do zabawy oraz tematyczne pojazdy. Każda z lalek to całkowicie inne przygody i historie do odgrywania. Odkryj zupełnie nowy świat zabawy lalkami. Poznaj uroczą Karinę Koalę, lisicę Felicity Fox, czy Bree Bunny – bohaterkę króliczka – i wiele innych! Enchantimals to nowy wymiar zabawy, a wyobraźnia przyniesie nowe doznania i przygody.

Jako dodatek do zabawy z Enchantimals proponujemy inne zabawki, których na rynku nie brakuje: puzzle z bajki Enchantimals, kolorowanki, artykuły szkolne czy nawet ubranka.

U nas TOP 3 w klasyfikacji Enchantimals przedstawia się następująco:

  1.     Leśny Domek

  2.     Mobilna Budka z lodami
  3.     Powóz morskich koników