Wczytuję dane...

Obudź w swoim dziecku ciekawość świata z kreatywnymi zestawami doświadczalnymi

Obudź w swoim dziecku ciekawość świata z kreatywnymi zestawami doświadczalnymi

Co zrobić, kiedy dorastające dzieci rzucają w kąt ulubione zabawki? Czym zastąpić misie i klocki Lego? Dla wszystkich dzieci i rodziców, którzy spragnieni są wyjątkowej przygody, przygotowaliśmy przewodnik po świecie fantastycznych eksperymentów.

Wybuchy i eksplozje? Proszę bardzo!

Rodzice często z lekkim niepokojem obserwują zainteresowania swojego dziecka ogniem, czy wybuchami. Czy słusznie? To oczywiście całkowicie naturalne, że troszczymy się o bezpieczeństwo swoich pociech i chcemy je ochronić przed całym złem świata, ale gdyby tak te niepokojące zainteresowania przekuć w prawdziwą pasję do nauki? Brzmi świetnie, prawda? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zainteresowaniom nastolatków, eksperci marki Trefl przygotowali unikatowe zestawy do eksperymentów dla wszystkich tych, którzy od dawna nie bawią się już misiami i drewnianymi klockami.

Wielkie centrum nauki to zestaw, który wesprze Twoje dziecko w zdobywaniu wiedzy. Fizyka i chemia nie są mocną stroną Twojej pociechy? Z wielkim centrum nauki to się zmieni! Zestaw krok po kroku uczy dziecko jak wykonywać proste eksperymenty i doświadczenia, tłumaczy skomplikowane zjawiska i zaraża pasją do fascynującego świata nauki.

Wielkie laboratorium chemiczne Twój dom zamieszkuje mały naukowiec? Wesprzyj jego zainteresowania! Zamiast zamykać domową chemię na klucz, podaruj mu bezpieczny zestaw, z którym może wykonać widowiskowe eksperymenty. Pozwól swojemu dziecku, choć na chwilę stać się szalonym chemikiem. Dołącz do zabawy i wspólnie przeprowadzajcie reakcje na kolorowych cieczach.

Laboratorium mechaniki Twojego syna od zawsze fascynowało działanie zębatek? Już jako kilkulatek zaglądał pod maskę swoich samochodów i pytał: jak to działa? Świetnie się składa. Wyjątkowe laboratorium mechaniki krok po kroku pokaże mu funkcjonowanie różnorodnych mechanizmów. Ponad 450 klocków konstrukcyjnych rozbudzi wyobraźnię, pozwalając na budowę takich pojazdów jak: walec, buldożer, koparka, podnośnik i innych.

Nauka makijażu? Czemu nie!

W świat eksperymentów chętnie wkraczają także dziewczynki! Zamiast zamykać swoje kosmetyki na klucz, podaruj córce Studio Makijażu, które wprowadzi ją w tajniki doskonałego makeupu. W zestawie znajdują się komponenty, które pozwolą na samodzielne wyprodukowanie różu do policzków, cieni do powiek, czy doskonałej szminki! To rewelacyjne wprowadzenie w fascynujący świat kobiecej pielęgnacji.

Zestaw doświadczalny Nauka Makijażu

Twoja córka uwielbia kontakt z naturą? Warsztacik małego ogrodnika stanie się okazją do odkrywania tajemnicy wzrostu roślin. Zestaw pozwala na samodzielne wyhodowanie sadzonek, które staną się ozdobą Waszego domu.

Warsztacik świeczek to super zabawka nie tylko na Andrzejki. Samodzielne wyprodukowanie aromatycznej świecy z dodatkami suszonych kwiatów, owoców, a może ziaren kawy, może być naprawdę relaksujące. Ten zestaw to także wspaniała okazja, by zaaranżować integracyjny wieczorek mamy i córki — nic tak bowiem nie zbliża, jak wspólne eksperymentowanie.

Zestawy doświadczalne to ciekawa propozycja, która oferuje zupełnie nową formę rozrywki. Są angażujące i twórcze, stawiają na działanie, ale wspierają też zdobywanie wiedzy. Świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku szkolnych omnibusów, którzy szukają nowych wyzwań, jak i uczniów, którym potrzebny jest bodziec do nauki. Po więcej wyjątkowych propozycji od Trefl zajrzyj na tutaj --->>  zestawy doświadczalne.