Wczytuję dane...

Za co kochamy film Cars Auta?

Za co kochamy film Cars Auta?

Twoje dziecko z zapartym tchem śledzi kolejne przygody Zygzaka McQuinna? ­­­Nie przestaje opowiadać o perypetiach Złomka, Sally, Ogórka i innych? Świetnie się składa! Przygotowaliśmy kilka wyjątkowych propozycji zabawek, które rozpalą wyobraźnię Twojego dziecka. A może i Twoją? Zapraszamy!

Poczuj prędkość i poznaj smak rywalizacji

Film „Auta” został stworzony przez Disney i Pixar na kanwie autentycznych wydarzeń amerykańskiego miasteczka Peach Springs. Filmowa Chłodnica Górska popada w ruinę i zapomnienie, do czasu kiedy dzięki niefortunnemu zbiegowi okoliczności pojawia się w niej wyścigówka Zygzak McQuinn. Bohater szybko zaprzyjaźnia się z mieszkańcami miasteczka i zaczyna obdarzać ciepłymi uczuciami jego wyjątkową mieszkankę Sally. Kiedy po przymusowym pobycie w Chłodnicy (związanym z koniecznością naprawy uszkodzonego asfaltu na drodze 66), opuszcza miasteczko, by dokończyć wyścig w Kaliforni, jest zaskoczony, że jego nowi przyjaciele postanawiają mu towarzyszyć. Wójt Hudson przejmuje nawet rolę szefa jego ekipy technicznej. I choć Zygzak nie wygrywa wyścigu, to właśnie na nim skupia się uwaga mediów, gdyż jako jedyny decyduje się pomóc Królowi, który w czasie wyścigu uległ wypadkowi. Po wyścigu McQuinn osiada na stałe w Chłodnicy i tam tworzy swoją bazę treningową. Dzięki niemu miasto ożywa.

Auta to niezwykła opowieść o przyjaźni, braterstwie i wyznaczaniu priorytetów. Dzięki tej bajce dzieci uczą się, że choć warto wyznaczać sobie cele i do nich dążyć, to przyjaźń, pomoc słabszym i troska o innych, zawsze powinny być na pierwszym miejscu.

Rozszerz swoją kolekcję o wyjątkowe zabawki

Na rynku dostępnych jest wiele interesujących zabawek, do których stworzenia inspiracją stał się film „Auta”. Jeśli Twoje dziecko jest prawdziwym fanem McQuinna, koniecznie dowiedz się, o jakie elementy warto uzupełnić jego kolekcję.

Prawdziwym pasjonatom prędkości i zdrowej rywalizacji do gustu z pewnością przypadnie doskonały Tor wyścigowy Finish First Disney Pixar. W zestawie znajdują się elementy do samodzielnego złożenia toru z kontrolerem z funkcją turbodoładowania oraz dwoma samochodzikami: Zygzakiem McQuinnem i Jacksonem Stormem. Dzięki temu zestawowi Twój maluch urządzi fascynujący wyścig w dowolnym miejscu. Miłośnicy prędkości, emocji i rywalizacji, będą mogli poczuć się jak na prawdziwych zawodach. Zestaw nadaje się do samodzielnej zabawy, ale stwarza też okazję do działania zespołowego. Przyjemność w zabawie torem znajdą też dorośli fani Zygzaka i przyjaciół.

Tor wyścigowy Carrera Cars

Dla kolekcjonera figurek z filmu nie lada gratką okaże się także oryginalny transporter Maniek. Jego pakowana naczepa posiada aż 12 stanowisk, w których mogą podróżować bohaterowie filmu. Transporter to nie tylko świetna zabawka, ale też sposób na uporządkowanie kolekcji. Ustawiony na komodzie, z opuszczoną boczną klapą stanie się elegancką gablotą, prezentującą gościom zasoby kolekcji. Dzięki niemu Twój maluch utrzyma porządek w pokoju i przestanie w popłochu szukać ulubionych samochodzików, gdy najdzie go ochota na zabawę.

Maniek Cars Modino

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla fana motoryzacji, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu z zabawkami MODINO – tor wyścigowy, puzzle, transporter, a może kolekcja autek nawiązująca do bohaterów ukochanej kreskówki? Dzięki solidnym zabawkom, wykonanym z najwyższą precyzją, zabawa stanie się prawdziwą przyjemnością. Podaruj odrobinę szczęścia i dołącz do zabawy. Daj się wciągnąć w urzekającą historię Zygzaka McQueena i poczuj emocje towarzyszące zwycięzcy!