Wczytuję dane...

Bing - króliczek z bajki uczący się świata

Bing - króliczek z bajki uczący się świata

Jakie bajki cieszą się największą popularnością?

W dzisiejszym świecie istnieje wiele kanałów telewizyjnych oferujących niezliczoną ilość bajek dla dzieci w różnym wieku. Największą popularnością cieszą się produkcje Disneya jak choćby Myszka Miki, Kubuś Puchatek, czy filmy animowane jak „Cars” opowiadające o przygodach rozsławionego Zygzaka McQuenna i późniejsze „Samoloty” przedstawiające perypetie Dustiego oraz jego przyjaciół. Innymi wielkimi producentami, którzy w większości opanowali rynek animacji dla dzieci są wytwórnie Metro-Goldwyn-Mayer produkujące m.in. Toma i Jerrego, czy Scooby Doo oraz Warner Bros odpowiadający za cykl „Looney Tunes - Zwiarowane Melodie” i Dreamworks „Shreka”. Inne bajki powstające w mniejszych wytwórniach mają ogromną konkurencję, aby się wybić. Za takie produkcje odpowiadają zazwyczaj prywatne telewizje i telewizje kablowe z różnych krajów.

Bing - o czym ta bajka?

Ostatnimi czasy jedną z mniejszych produkcji, aczkolwiek zdobywającą coraz większą popularność jest serial animowany „Bing” emitowany przez stację MiniMini+  ----->> zobaczcie tutaj. Bajka ta zawitała na ekranach polskich domów 19 września 2016 r. i niemal natychmiast podbiła serca najmłodszej widowni i ich rodziców. Mali fani tej bajki zyskali miano Bingusiów.

Bing bajka dla dzieci o uroczym króliczku i jego przyjaciołach

„Bing” to bajka opowiadająca o przygodach trzyletniego królika Binga i jego przyjaciół. Ten już popularny na świecie króliczek chodzi do przedszkola, w którym uczy się coraz to nowszych rzeczy. Bing lubi zdobywać wiedzę i się uczyć. Jednak jego świat jest jeszcze bardzo chaotyczny, pełen niepewności. Kierowany przez emocje, nad którymi nie zawsze potrafi zapanować, Bing uczy się życia.
Czarne futerko Binga, urocze zielone oczka i ogromne uszy skradły serca zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przygody Binga są pełne emocjonujących przeżyć, zabawy oraz edukacji. Najlepszymi przyjaciółmi głównego bohatera bajki jest słoniczka Sula oraz jego opiekun Flop, który odgrywa w serialu bardzo ważną rolę. Jest „aniołem stróżem” Binga – jego rozumem i rozsądkiem. Pozwala mu się uczyć na błędach i zawsze stara mu się wskazywać właściwą drogę. Można by sądzić, że jest jego rodzicem. Animacja jest bogata w bardzo rozmaite postaci, z których każda jest inna i potrafi przekazać wartości, które mają wpływ również na Twoje dziecko. Bajka pomaga w rozwoju dziecka zapewniając przy tym dużo zabawy.

Bing interaktywny Fisher Price

Serial o przygodach królika Binga doczekał się serii zabawek. W naszej ofercie dostępne są zabawki Bing od Fisher Price, m.in. interaktywny Bing. Dzieci otrzymały tym samym okazję, aby przenieść się do bajkowego świata i bawić się razem z ulubionymi postaciami. Przeżywanie wspólnych przygód i odtwarzanie scenek rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Bohaterowie tej bajki - każdy z nich - wprowadza unikalny element zabawy, dzięki którym przygody stają się niezwykle pouczające.
A kogo możemy jeszcze spotkać w bajce Bing? Oto główni bohaterowie:

  • Sula - trzyletnia słoniczka, najlepsza przyjaciółka Binga. Sula wielbia wróżki i wszystko co z nimi związane, zatem ubiera się też w stylu wróżkowym eksponując to licznymi gadżetami.
  • Flop - opiekun Binga. Flop to włóczkowy stworek, który uczy Binga życia i podsuwa mu pomysły na rozwiązanie problemów.
  • Pando - uroczy miś panda, przyjaciel Binga. Tak samo jak Bing, nie rozumie wielu rzeczy i trzeba mu je kilkukrotnie tłumaczyć.
  • Koko - starsza kuzynka Binga, mieszkająca na tej samej ulicy. Koko kocha modę i szaleje za kolorami różu i fioletu.
  • Amma - 40-letnia opiekunka Suli, właścicielka pobliskiej kawiarenki. Amma jest bardzo energiczną słonicą, która kocha opiekować się maluchami.
  • Pola - bardzo uczuciowa i wrażliwa opiekunka Pando. Jest właścicielką sklepu, kocha poezję, śpiew i taniec.
  • Charlie - słodki króliczek, młodszy brat Koko i najmłodszy bohater bajki. Jest uwielbiany przez wszystkich bohaterów.

TOP 3 czyli najpopularniejsze zabawki z bajki Bing

Numer 1 bez wątpienia to interaktywny Bing w polskiej wersji językowej -> jest to duża 38 cm chodząca maskotka od Fisher Price i mówiąca oczywiście w języku polskim. Do nabycia tutaj Bing Interaktywny

Numer 2 to pluszak z wyginającymi uszkami także od Fisher Price -> Pluszowy Bing

Numer 3 to domek króliczka, dostępny w wersji angielskiej -> Domek Binga

Jeśli szukasz idealnej zabawki z bajki o króliczku i nie wiesz

gdzie tanio kupić interaktywnego Binga mówiącego po polsku

to znalazłeś się w odpowiednim miejscu czyli u nas.
Serdecznie zapraszamy do oferty, gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem z dostawą na kolejny dzień.