Bing - kolejny hit wśród bajek

Bing - kolejny hit wśród bajek

Jakie bajki cieszą się największą popularnością?

W dzisiejszym świecie istnieje wiele kanałów telewizyjnych oferujących niezliczoną ilość bajek dla dzieci w różnym wieku. Największą popularnością cieszą się produkcje Disneya jak choćby Myszka Miki, Kubuś Puchatek, czy filmy animowane jak „Cars” opowiadające o przygodach rozsławionego Zygzaka McQuenna i późniejsze „Samoloty” przedstawiające perypetie Dustiego oraz jego przyjaciół. Innymi wielkimi producentami, którzy w większości opanowali rynek animacji dla dzieci są wytwórnie Metro-Goldwyn-Mayer produkujące m.in. Toma i Jerrego, czy Scooby Doo oraz Warner Bros odpowiadający za cykl „Looney Tunes - Zwiarowane Melodie” i Dreamworks „Shreka”. Inne bajki powstające w mniejszych wytwórniach mają ogromną konkurencję, aby się wybić. Za takie produkcje odpowiadają zazwyczaj prywatne telewizje i telewizje kablowe z różnych krajów. Ostatnimi czasy jedną z mniejszych produkcji, aczkolwiek zdobywającą coraz większą popularność jest serial animowany „Bing” emitowany przez stację MiniMini+  ----->> zobaczcie tutaj.

Bing bajka dla dzieci o uroczym króliczku i jego przyjaciołach

„Bing” to bajka opowiadająca o przygodach trzyletniego królika Binga i jego przyjaciół. Ten już popularny na świecie króliczek chodzi do przedszkola, w którym uczy się coraz to nowszych rzeczy. Bing lubi zdobywać wiedzę i się uczyć. Jego czarne futerko, urocze zielone oczka i ogromne uszy skradły serca zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przygody Binga są pełne emocjonujących przeżyć, zabawy oraz edukacji. Najlepszymi przyjaciółmi głównego bohatera bajki jest słoniczka Sula oraz jego opiekun Flop, który odgrywa w serialu bardzo ważną rolę. Jest „aniołem stróżem” Binga – jego rozumem i rozsądkiem. Pozwala mu się uczyć na błędach i zawsze stara mu się wskazywać właściwą drogę. Można by sądzić, że jest jego rodzicem. Animacja jest bogata w bardzo rozmaite postaci, z których każda jest inna i potrafi przekazać wartości, które mają wpływ również na Twoje dziecko. Bajka pomaga w rozwoju dziecka zapewniając przy tym dużo zabawy.

Bing interaktywny Fisher Price

Serial o przygodach królika Binga doczekał się serii zabawek. W naszej ofercie dostępne są zabawki Bing od Fisher Price. Dzieci otrzymały tym samym okazję, aby przenieść się do bajkowego świata i bawić się razem z ulubionymi postaciami. Przeżywanie wspólnych przygód i odtwarzanie scenek rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Bohaterowie tej bajki - każdy z nich - wprowadza unikalny element zabawy, dzięki którym przygody stają się niezwykle pouczające.

TOP 3 czyli najpopularniejsze zabawki z bajki Bing

Numer 1 bez wątpienia to Bing interaktywny w polskiej wersji językowej -> jest to duża 38 cm chodząca maskotka od Fisher Price i mówiąca oczywiście w języku polskim. Do nabycia tutaj Bing Interaktywny

Numer 2 to pluszak z wyginającymi uszkami także od Fisher Price -> Pluszowy Bing

Numer 3 to domek króliczka, dostępny w wersji angielskiej -> Domek Binga

Jeśli szukasz idealnej zabawki z bajki o króliczku i nie wiesz

gdzie tanio kupić interaktywnego Binga mówiącego po polsku

to znalezłeś się w odpowiednim miejscu czyli u nas.
Serdecznie zapraszamy do oferty, gwarantujemy szybką wysyłkę kurierem z dostawą na kolejny dzień.