Bing - kolejny hit wśród bajek

Bing - kolejny hit wśród bajek

Jakie bajki cieszą się największą popularnością?

W dzisiejszym świecie istnieje wiele kanałów telewizyjnych oferujących niezliczoną ilość bajek dla dzieci w różnym wieku. Największą popularnością cieszą się produkcje Disneya jak choćby Myszka Miki, Kubuś Puchatek, czy filmy animowane jak „Cars” opowiadające o przygodach rozsławionego Zygzaka McQuenna i późniejsze „Samoloty” przedstawiające perypetie Dustiego oraz jego przyjaciół. Innymi wielkimi producentami, którzy w większości opanowali rynek animacji dla dzieci są wytwórnie Metro-Goldwyn-Mayer produkujące m.in. Toma i Jerrego, czy Scooby Doo oraz Warner Bros odpowiadający za cykl „Looney Tunes - Zwiarowane Melodie” i Dreamworks „Shreka”. Inne bajki powstające w mniejszych wytwórniach mają ogromną konkurencję, aby się wybić. Za takie produkcje odpowiadają zazwyczaj prywatne telewizje i telewizje kablowe z różnych krajów. Ostatnimi czasy jedną z mniejszych produkcji, aczkolwiek zdobywającą coraz większą popularność jest serial animowany „Bing” emitowany przez stację MiniMini+  ----->> zobaczcie tutaj.

Bing - bajka o króliczku i jego przyjaciołach

„Bing” to bajka opowiadająca o przygodach trzyletniego królika Binga i jego przyjaciół. Ten już popularny na świecie króliczek chodzi do przedszkola, w którym uczy się coraz to nowszych rzeczy. Bing lubi zdobywać wiedzę i się uczyć. Jego czarne futerko, urocze zielone oczka i ogromne uszy skradły serca zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Przygody Binga są pełne emocjonujących przeżyć, zabawy oraz edukacji. Najlepszymi przyjaciółmi głównego bohatera bajki jest słoniczka Sula oraz jego opiekun Flop, który odgrywa w serialu bardzo ważną rolę. Jest „aniołem stróżem” Binga – jego rozumem i rozsądkiem. Pozwala mu się uczyć na błędach i zawsze stara mu się wskazywać właściwą drogę. Można by sądzić, że jest jego rodzicem. Animacja jest bogata w bardzo rozmaite postaci, z których każda jest inna i potrafi przekazać wartości, które mają wpływ również na Twoje dziecko. Bajka pomaga w rozwoju dziecka zapewniając przy tym dużo zabawy.

Odwzorowanie głównych postaci w zabawkach

Serial o przygodach królika Binga doczekał się serii zabawek. W naszej ofercie dostępne są zabawki Bing od Fisher Price. Dzieci otrzymały tym samym okazję, aby przenieść się do bajkowego świata i bawić się razem z ulubionymi postaciami. Przeżywanie wspólnych przygód i odtwarzanie scenek rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka. Bohaterowie tej bajki - każdy z nich - wprowadza unikalny element zabawy, dzięki którym przygody stają się niezwykle pouczające.