Wczytuję dane...

8 marca Dzień Kobiet

8 marca Dzień Kobiet

Nieubłaganie nachodzi dzień 8. marca. Dzień, który uwielbia chyba każda kobieta – Dzień Kobiet. Tego dnia mężczyźni traktują swoje drugie połówki, lecz nie tylko, jak prawdziwe królowe. Obdarowują je upominkami, prezentami, kwiatami, a nawet organizują romantyczne popołudnia i wieczory. Tego dnia każda kobieta może się poczuć jak prawdziwa dama.


Czy wiedzieliście, że Święto Kobiet obchodzono już w starożytnym Rzymie? Przypadało w pierwszy tydzień marca i było związane z macierzyństwem, płodnością i początkiem roku. Już wtedy mężczyźni obdarowywali prezentami swoje kobiety, a nawet spełniali ich marzenia. Jak widać naprzestrzeni wielu lat nic się nie zmieniło. W Polsce ten dzień zyskał popularność w okresie PRL, a w dzisiejszych czasach obchodzony jest prawie wszędzie.


Prezenty - coś co uwielbiają nie tylko kobiety, jednak tego dnia to właśnie one je otrzymują. Tutaj ogromne znaczenie ma kreatywność, wyobraźnia i jeszcze najlepiej unikalność. Kwiaty to już tradycja, ale któraż piękność będzie zła i nieszczęśliwa z powodu otrzymania wspaniałego bukietu róż, czy tulipanów? Podobnie jest z czekoladkami i bombonierkami. To jest zawsze dobry pomysł, lecz z każdym rokiem takie pomysły figurują tego dnia po prostu jako dodatek do dania głównego.
O, spełnianie marzeń  to już coś! Pobyt w ośrodku odnowy biologicznej, wypad w góry, nad morze, czy nawet do ciepłych krajów to już coś, ale czy jest to koniecznie, jeżeli nawet Twój portfel Ci na to pozwala? Nie wolno nam zapominać, że najważniejsze jest to, od kogo dostajemy upominek. Nic nie zastąpi serca, ciepła i radości, którymi darzy nas druga osoba. Pamięć i niewielki upominek zadowoli każdą kobietę, w końcu i tak wiele wydatków czai się za rogiem.


Jeżeli szukacie wyjątkowego upominku to w naszej ofercie znajdziecie urocze maskotki w przystępnych cenach, które z pewnością skradną serce bliskiej osobie i wywołają uśmiech na twarzy – nie tylko w Dzień Kobiet.