Wczytuję dane...

Klocki Mega Bloks inspiracją dla najmłodszych inżynierów

Klocki Mega Bloks inspiracją dla najmłodszych inżynierów

Klocki Mega Bloks są idealnym prezentem dla maluchów uwielbiających budować przeróżne konstrukcje z klocków. Są doskonałą alternatywną dla popularnych na całym świecie duńskich Lego. Wysoka jakość wykonania oraz niemałe elementy doskonale sprawdzają się u mniejszych dzieci, gdyż nie ma ryzyka zadławienia, a zabawa nimi jest w pełni bezpieczna.

Buduj domki, pojazdy, wieża z klockami Mega Bloks

Ogromną zaletą klocków Mega Bloks jest możliwość łączenia elementów pochodzących z różnych serii, co dodatkowo uatrakcyjnia zabawę. Dzieci będą mogły budować unikalne konstrukcje, dzięki czemu użyją swojej wyobraźni, pomysłowości oraz poćwiczą orientację przestrzenną. Co więcej, jak przy takiej zabawie, maluchy rozwiną swoje zdolności manuale oraz koordynację ruchową. Budując większe konstrukcje maluchy otrzymają również okazję na sprawdzenie swojej cierpliwości.


Dla najmłodszych budowniczych najlepiej sprawdzi się kolekcja First Builders. Duże, bezpieczne elementy i żywe kolory z pewnością spodobają się początkującym inżynierom. Dodatkowo klocki z tej serii często zawierają elementy edukacyjne. Maluch będzie mógł nawet nauczyć się liczb, czy liter. Kolejnym ich atutem wynikającym z wielkości elementów jest całkowity brak ryzyka nadepnięcia na zagubionego wcześniej klocka, co zdecydowanie wpłynie na komfort poruszania się po domu nawet w samym środku zabawy.

..ogranicza nas tylko wyobraźnia

Dla starszych dzieci, Mega Bloks posiada bardzo interesujące propozycje klocków i pojazdów na oryginalnych licencjach. W tej kategorii znajdziecie m.in. autka na licencji Jeepa, maszyny rolnicze John’a Deera, czy pojazdy budowlane Cat. Co więcej, producent zadbał także o dzieci uwielbiające chociażby Minionki, czy perypetie lokomotywy Tomka i jego przyjaciół.

Klocki Mega Bloks to również wspaniałe zestawy pozwalające na odgrywanie scenek w różnych miejscach jak zoo, warsztat samochodowy, przychodnia i wiele innych. Takie zestawy pozwolą dziecku się utożsamić z postaciami i wciągnąć do zabawy nawet na długie godziny, bo w końcu kto nie chciałby być swoim ulubionym bohaterem?
Klocki rozwijają dzieci na wielu płaszczyznach stymulując pracę mózgu, pobudzając zmysły oraz trenując sprawności ruchowe. Są idealnym prezentem na każdą okazję, a możliwość łączenia elementów pochodzących z różnych serii czynią zabawę znacznie atrakcyjniejszą, która nie znudzi się aż tak szybko.