Wczytuję dane...

Mały żołnierz w domu czyli ubieramy się w zestawy moro

Mali chłopcy uwielbiają zabawę w podchody, chowanego, a już wyprawa do lasu z tatą czy z kolegami to nie tylko prawdziwe wyzwanie, ale też frajda. I na takie wyprawy nadaje się tylko jeden strój – moro! Dlatego spodnie albo bluza w wydaniu khaki obowiązkowo musi się znaleźć w szafie i Twojego syna. Mamy dla Ciebie kilka topowych rozwiązań!

Specjalny strój do zadań specjalnych!

Jasne, że zestaw moro nie działa jak magiczna peleryna, która dodaje Chłopcom nadprzyrodzonych sił. Nie może być jednak inaczej i strój, który noszą odważni żołnierze, musi animować do tego, by pokonywać różne przeszkody i brać udział w specjalnych misjach, np. w strzelaniu z łuku, podchodach z kolegami czy w budowaniu szałasu w lesie. Wiadomo przecież, że co drugi chłopczyk w wieku przedszkolnym, czy szkolnym marzy o tym, by zostać żołnierzem, policjantem albo strażakiem i w takich spodniach moro może sobie wyobrażać, że nawet przygoda na placu zabaw, jest jak wielka przeprawa przez poligon.  

Bezpieczny świat małego żołnierza

Dzieci uwielbiają zabawę w wojnę i strzelaninę. Ty jednak, jako rodzic wiesz, że z pedagogicznego punktu widzenia, tego typu rozrywki nie są dobrym wyborem dla małych dzieci. Przecież nie chcesz uczyć ich agresji, ale z drugiej strony chłopcy od zawsze tworzyli swój świat w oparciu o militarne zabawy. Czołg w pokoju, patyk, imitujący pistolet czy taki na naboje najczęściej należą do tych najważniejszych zabawek w chłopięcym świecie. I nie zawsze trzeba im tego zabraniać, bo w odpowiednich proporcjach i w towarzystwie innych zabaw, wcale nie muszą prowadzić do nadmiernej agresji. Maluchy uwielbiają się też ubierać jak ich bohaterowie, dlatego moro będzie odgrywać bardzo ważną rolę w szafie Twojego dzielnego i dorastającego dziecka. W takim stroju Maluch może brać udział w leśnych eskapadach, grać w podchody czy nawet iść do szkoły i za każdym razem będzie czuć się, jak ktoś ważny i wyjątkowy, z kolei Ty zyskasz pewność, że ma na sobie komfortowe i wygodne ubranie.

Moro – wygoda w zawsze modnym stylu

Zestawy moro to niezwykle udany kompromis między oczekiwaniami mamy, a życzeniami dziecka. Chłopcy chętnie zakładają spodnie moro, które w komplecie z czarną bluzą, a nawet białą koszulą świetnie się zaprezentują nawet na najważniejszym przyjęciu rodzinnym. Który chłopczyk lubi spodnie na kant? Może są wyjątki, ale przeważnie chłopcy w wieku przedszkolnym czy szkolnym zdecydowanie wolą wygodne bawełniane dresy, które nie krępują ruchów i są wręcz idealne do biegania, skakania czy zjeżdżania. Wiadomo bowiem, że nawet na urodzinach babci, Chłopcy nie siedzą grzecznie przy stole, tylko szukają okazji do dzikich zabaw w Indian czy policjantów i złodziei. Taki zestaw moro powinien więc znaleźć się w szafie, bo będzie kapitalnym rozwiązaniem nawet jeśli szukasz czegoś bardziej wyszukanego i modnego. Do takich zestawów możesz z łatwością dobierać różne dodatki – białe buty i białą koszulę, jeśli chcesz by było bardziej elegancko albo czarne tenisówki i bluzę z kapturem, jeśli ma być bardziej sportowo - a za każdym razem Ty i Twój dzielny syn będziecie naprawdę zadowoleni.