Wczytuję dane...

Kucyki Filly czyli kolekcjonerskie koniki do zabawy dla dziewczynek

Kucyki Filly czyli kolekcjonerskie koniki do zabawy dla dziewczynek

Zbieranie koników Filly to niesamowita frajda, która chyba nigdy się nie kończy. Każdy nowy konik w kolekcji oznacza nowe pomysły na zabawę i gwarantuje brak nudy w dziewczęcym pokoju. Koniki Filly są wiernymi przyjaciółmi i nie trzeba się z nimi rozstawać nawet podczas urlopu, weekendu u babci czy odwiedzin najlepszej przyjaciółki. Nawet w małym plecaku znajdzie się przecież dla nich miejsce! Poznaj więc Filly –  urocze koniki, które dodadzą kolorów do zabawy też Twojego dziecka!

Rodzina magicznych koników Filly

Beauty Queen, Witchy, Filly Stars, Jednorożce, czy Elfy to przyjazne koniki, które tylko czekają na wielogodzinną zabawę w fantastycznym towarzystwie. Koniki różnią się między sobą nie tylko kolorem, ale też magicznymi atrybutami, dzięki którym mogą latać, czarować czy dokonywać wielkich rzeczy. To jednak nie wszystko. Koniki lubią dbać o swoją urodę i dlatego w zestawach można znaleźć wiele przydatnych akcesoriów, jak grzebyki, spinki, lusterka, czy biżuteria, a nawet perfumy. Małe koniki nie zajmują dużo miejsca w pokoju, a dostarczają kapitalnej rozrywki także na tarasie albo w przedszkolu. Koniki świetnie się odnajdują w dziewczęcym świecie i można im budować zamki z klocków lego czy skonstruować przytulny domek z kartonu, ale w kolekcji można także znaleźć domek z przystanią, plac zabaw dla koników, salon fryzjerski, a nawet takie akcesoria, dzięki którym dziewczynka urządzi konikom wielkie przyjęcie weselne. W kolekcji znajdują się też koniki z magicznym pisakiem i różdżką jak i koniki ze skrzydełkami, które świecą w ciemności. Nic więc dziwnego, że zabawki z tej serii od Epee czy Simba szybko podbijają dziewczęce serduszka i stają się numerem jeden wśród innych zabawek.

Kto zaprzyjaźni się z konikami Filly?

Słodkie koniki Filly szybko przyciągają wzrok kolorową grzywą, magicznym jednorożcem czy koroną z kryształkami Swarovskiego i zachwycają nawet te mniejsze miłośniczki koników. Trzeba jednak zwrócić uwagę na małe akcesoria, jak grzebyki, kolczyki, lusterka czy perfumy, które nie nadają się do zabawy dla dzieci poniżej trzech lat. Filly natomiast świetnie porusza wyobraźnię i przenosi te starsze dzieci do magicznego świata, gdzie naprawdę dużo się dzieje. Dlatego kolorowe koniki zapewnią godziny świetnej zabawy szczególnie dzieciom w wieku przedszkolnym. Cztero- czy pięciolatki z pewnością każdego dnia będą miały ochotę na przeżycie niezwykłej, nowej przygody w towarzystwie tych magicznych i nieustraszonych koników, a jeśli najlepsza przyjaciółka też posiada własną kolekcję Filly, to bez wątpienia wspólne popołudnie zamieni się w wielką podróż do zaczarowanego świata, gdzie dosłownie wszystko jest możliwe.

Filly – zabawa zaczyna się już od jednego konika

Sympatyczne koniki Filly od marki Epee czy Simba szybko stają się tymi ulubionymi zabawkami w niejednym dziewczęcym pokoju. Zabawę można zacząć już od jednej saszetki z konikiem Filly. Jednakże samotnie stojący na półce konik, bez wątpienia szybko zainspiruje do zaproszenia kolejnych mieszkańców magicznego świata Filly. Taka saszetka kosztuje zaledwie kilkanaście złotych, a więc Maluszki mogą też samodzielnie zbierać pieniądze, by powiększać swoją kolekcję o księżniczki, czarodziejów czy słodkie Jednorożce. W sklepach, także w Modino.pl dostępne są całe zestawy, z których można zbudować między innymi salon fryzjerski czy domek dla koników. Z gumowymi konikami Filly można się bawić tak samo w pokoju, jak i na ogrodzie czy przed domem z koleżankami. I z konikami wcale nie trzeba się rozstawać podczas urlopu czy wyjazdu do babci. Wygodny i bezpieczny transport tych towarzyszy cudownej zabawy ułatwią bowiem specjalne torebkiac, które dołączone są do niektórych zestawów, ale mały plecak, w którym dziewczynka nosi śniadanie do przedszkola, też się tutaj świetnie nada. Poznaj więc barwny świat Filly i zaproś do niego też swoje dziecko!