Wczytuję dane...

Linkimals od Fisher Price – co to za zabawki?

Linkimals od Fisher Price – co to za zabawki?

Muzyczne dźwięki i kolorowe światełka bez końca absorbują małe dzieci. I wcale nie trzeba wiele, czasem jedna piosenka potrafi odmienić popołudnie i wypełnić go radością aż po same brzegi. Na takich prostych pomysłach bazują też fantastyczne zabawki Linkimals. To drużyna wesołych zwierzątek, które dostarczą niesamowitych przeżyć, ale pozwolą Ci również wprowadzić Twoje dziecko w świat pierwszych literek i cyferek oraz kolorów. Jak działają Linkimals?

Dzień z Linkimals – niekończąca się przygoda

Linkimals to rewelacyjne, interaktywne zabawki, które bez wątpienia pokocha każde dziecko. Możesz w domu stworzyć całe zoo z koalą, pandą, łosiem, jeżem, żółwiem i leniwcem albo wybrać tylko jedną z zabawek, by fantastycznie urozmaicić każdy dzień Twojemu dziecku. Wykonane z bezpiecznych materiałów zabawki, są przystosowane, by dziecko mogło się bez końca bawić, naciskając przyciski, słuchając piosenek, rozpoznawać kolory czy podziwiać migające światełka. W zależności od wybrania zabawki, opcji jest znacznie więcej, np. jeżdżący na kółkach żółw przyda się podczas nauki raczkowania, Panda zastąpi Przytulankę, a Żółwia można ciągnąć na sznurku. Możesz wybrać tylko jedną zabawkę, np. jeża, który ma wiele ciekawych opcji, jak ruchome kółeczka na ogonku, motylkowy klikacz, czy wiele fajnych przycisków albo zdecydować się na całą wesołą drużynę. I zdecydowanie warto, bo im więcej zwierzątek, tym większa frajda. Zwierzaki z Linkimals łapią ze sobą kontakt i kiedy uruchomisz jedną zabawkę, to automatycznie do gry dołączają inne. Ustawienie już dwóch zwierzaków wokół dziecka, zapewni znacznie więcej zabawy, ale też podniesie poziom ciekawości. Będzie się więc działo!

Linkimals – od urodzenia do lekcji chodzenia

Takie interaktywne zwierzaki to inwestycja na długi czas. Już w pierwszych miesiącach życia dziecka, wpadające w ucho piosenki, będą dbać o fantastyczny nastrój Malucha. Wraz z rozwojem, Maluszek będzie odkrywać kolejne funkcje, dzięki czemu zabawka nigdy się nie znudzi. Jeśli wybierzesz jeża albo żółwia, to zagwarantujesz nie tylko zabawę, ale również pierwsze lekcje z literkami, cyferkami, kolorami, a także raczkowaniem i chodzeniem, a Koala dodatkowo pomoże rozpoznawać kształty i liczyć do 10. Zabawki są tak skonstruowane, by można było bawić się z nimi na leżąco, siedząco a nawet stojąco. Dzięki temu pierwsze spotkania z Linkimals mogą odbywać się na leżąco, potem na siedząco a na koniec dziecko może urządzać wyścigi z jeżdżącym żółwiem albo ciągnąć na sznurku jeżyka. Uniwersalna kolorystyka, ale i sympatyczny wygląd zwierzątek wzbudzi zainteresowanie zarówno u dziewczynki, jak i chłopczyka.

Linkimals – zabawa, która uczy

Tego typu zabawki cieszą nie tylko dzieci, ale też rodziców. Tego typu kolorowe i rozśpiewane urządzenia umilają bowiem czas i w pełni absorbują uwagę małego i większego dziecka. To oznacza tylko jedno – mama też ma wreszcie trochę czasu dla siebie! Na tym jednak nie koniec zalet, bo Linkimals to również sposób na przemycanie do świata dziecka pierwszych ważnych wiadomości – kolorów, literek, kształtów i cyferek. Fajny sposób, by podczas zabawy rozwijać wyobraźnię Maluszka i wyostrzać jego zmysły. Dzieci wtedy lepiej zapamiętują, a ich apetyt na nową wiedzę zdecydowanie rośnie. Linkimals to małe i zarazem duże zabawki. Są na tyle małe, że z powodzeniem zmieścisz je do torby podróżnej czy znajdziesz dla nich miejsce w wózku i na tyle duże, że zapewnią sporo atrakcji na każdy dzień. Warto przynajmniej dwa takie zwierzaki wybrać dla swojego dziecka.