Wczytuję dane...

Interaktywne maskotki od Epee – Tusia, Hela i Kózka Zuzia – porównanie

Interaktywne maskotki od Epee – Tusia, Hela i Kózka Zuzia  – porównanie

Maskotki, które do złudzenia przypominają żywe zwierzątka, wydają dźwięki nawet poruszają się czy wykonują proste polecenia są świetnym towarzyszem długich zabaw dla małego dziecka. Pod tym względem szczególnie rozpieszcza dzieci marka Epee, dzięki której w pokoju chłopca czy dziewczynki może zamieszkać króliczek Tusia, foczka Hela albo kózka Zuzia. Sprawdź, co potrafią te maskotki i z którą najszybciej zaprzyjaźni się Twoje dziecko.

 

Tusia – króliczek, który kica i lubi jak się go przytula

Małe dzieci uwielbiają zwierzątka. Zachwycają się pieskiem sąsiadki, lubią odwiedzać mini zoo, gdzie bez końca mogą głaskać króliczki czy karmić kózki i absolutnie nie przejdą obojętnie obok ślicznego kotka. Nie zawsze możesz pozwolić sobie na zwierzątko w domu, ale dzięki marce Epee Twoje dziecko może mieć małego, słodkiego króliczka w swoim pokoju. To mała Tosia ze śliczną kokardką na uszkach, która lubi się przytulać i będzie radośnie kicać, reagując na swoje imię. Taki pluszak, który wymaga opieki i chce się godzinami bawić ucieszy bezwzględnie każdego Malucha i absolutnie zrekompensuje mu brak prawdziwego zwierzątka w domu. Z Tusią możesz również uczyć malucha odpowiedzialności oraz pokazywać mu, jakie obowiązki wiążą się z posiadaniem własnego zwierzątka w domu.

 

Beztroskie chwile z małą kózką Zuzią

Małe dziewczynki uwielbiają lalki, którymi mogą się opiekować, karmić je, usypiać czy przewijać. Jeśli kochają też zwierzęta, to prezent z małą Zuzią, którą można karmić i leczyć, robią jej zastrzyki, z pewnością dostarczy wiele radości i pomysłów na ciekawą zabawę, także w towarzystwie najbliższej przyjaciółki. Kózka Zuzia wymaga bezwzględnej opieki. Jest bardzo słaba, dlatego trzeba szybko podać jej porcję pożywnego mleka, po którym odzyskuje siły i podrywa się na równe nogi. Ponadto wydaje 20 różnych dźwięków i lubi być głaskana. Jej miękkie pluszowe futerko sprawia, że z Zuzią trudno się będzie rozstać nawet w nocy, może więc zastąpić przytulankę, a dzięki dołączonej do zestawu strzykawce, pozwoli wymyślać emocjonujące historie z Zuzią w roli głównej. Zuzia będzie też wiernym towarzyszem zabaw małego chłopczyka, zwłaszcza jeśli ten lubi opiekować się małymi zwierzątkami.

Ratownicza misja małej Foczki Heli

To idealna zabawka dla dzielnych chłopców i nieustraszonych dziewczynek. Foczka Hela uwikłała się w sieć i potrzebuje natychmiastowej pomocy, trzeba ją uwolnić a przy okazji wyczyścić futerko z zanieczyszczeń. W zestawie mały ratownik znajdzie szczotkę ale i pęsetę, którą powyciąga ostre przedmioty i przywróci radość oraz wolność małej foczce. Zestaw naklejek można dowolnie przyklejać i odklejać, a to jaki nastrój ma Hela, dziecko pozna po wydawanych dźwiękach. To idealna zabawa na zimowe popołudnie, deszczowy letni dzień i niedzielny poranek. Dzięki różnym akcesoriom oraz możliwości tworzenia ciekawych historii, nigdy się nie znudzi. Hela może towarzyszyć Maluchowi podczas urlopu czy wizyty u Babci, bez dwóch zdań stanie się bowiem ulubioną maskotką Twojego dziecka.

 

 

Co wybrać dla swojego dziecka?

Właściwie każda z tych zabawek będzie podobać się każdemu dziecku, dlatego kieruj się przede wszystkim tym, co Maluch lubi i jakie zwierzątka cieszą się jego największym zainteresowaniem. Możesz pokusić się o wszystkie trzy maskotki, bo przecież każda potrafi coś innego, a w zanadrzu ma zupełnie inną lekcję dla Twojego dziecka. Hela uczy troski o naturalne środowisko, Zuzia opiekuńczości a Tosia opiekuńczości, ale i odpowiedzialności.