Wczytuję dane...

Laleczki PinyPon – reaktywacja

Laleczki PinyPon – reaktywacja

W świecie małej dziewczynki bez dwóch zdań musi się znaleźć miejsce na urocze i słodkie laleczki PinyPon. Twórca laleczki Epee zadbał o wszystko – o przytulny domek, gdzie laleczki mogą mieszkać, o samochód, którym pojadą na urlop i restaurację, w której serwują smaczne burgery. Zabawa jest naprawdę kapitalna!

 

Łącz, zmieniaj – jednym słowem baw się!!

Na pozór wyglądają całkiem normalnie. Jak zwykłe laleczki, no może dzięki kolorowym włosom i fantazyjnym kreacjom – bardziej, jak zwariowane, ale nadal przesympatyczne. PinyPon nie są jednak wcale takie całkiem zwyczajne. Uruchamiają bowiem kreatywne myślenie u dziewczynek i tworzą całą gamę ciekawych pomysłów. Dzięki odczepianym elementom, laleczkom można zmieniać włosy, a nawet zamieniać głowy, ściągać buty czy ubrania. Jakie pomysły będzie mieć Twoja córka, zwłaszcza jeśli do zabawy zaprosi swoją ulubioną przyjaciółkę?

 

Poznaj urocze laleczki PinyPon

 

Laleczki PinyPon oferowane są w dwóch seriach: City i Emoji. City to cztery odjazdowe laleczki – trzy dziewczynki i jeden słodki urwis. J. Możesz je zakupić osobno, albo w zestawie np. z cukierenką, restauracją, autem, czy przytulnym domkiem. Z kolei zestaw Emoji dostarczy jeszcze więcej frajdy zwłaszcza starszym dziewczynkom, ponieważ laleczka ma jakby dwie twarze. Jedna z sympatyczną buźką, a druga po odwróceniu, w stylu popularnej emotki. Też w zestawie są cztery laleczki z różnymi kolorami włosów – brązowymi, niebieskimi, żółtymi i pomarańczowymi. I podobnie, jak w zestawie City i w Emoji znajdziesz trzy dziewczynki i jednego chłopczyka. Zestawy można dowolnie mieszać ze sobą, zamieniając poszczególne elementy i tworząc zupełnie nowe laleczki.

 

Cukiernia, restauracja czy domek – jaki zestaw wybierzesz?

 

Właściwie dzięki firmie Epee stworzysz barwny i kolorowy świat małych laleczek w pokoju swojej córki. Możesz zacząć od jednego zestawu, a z okazji urodzin, gwiazdki czy dnia dziecka, sprezentować dziecku kolejne akcesoria. Kupując zestaw, zawsze znajdziesz w środku jedną albo dwie laleczki. Jakie zestawy masz do wyboru? Fenomenalna jest np. burgerowania, miejsce, gdzie laleczki mogą się np. spotkać na obiedzie albo posilić się jak na prawdziwym Mac Drive podczas podróży swoim odlotowym kabrioletem. Dzięki wyjmowanemu menu, możliwości przyrządzania posiłków i odwiedzenia restauracji, zabawa jest naprawdę fenomenalna. Możesz też do tego wykorzystać klocki lego, z których dobudujesz np. stację benzynową albo kino z prawdziwego zdarzenia? Twoja córeczka uwielbia lody? To kup jej zestaw z dwoma laleczkami i z cukierenką, gdzie małe przyjaciółki zjedzą pyszne lody, przyrządzą słodkie koktajle czy skosztują innych pyszności.

 

Ruch to zdrowie w wykonaniu marki Epee

 

Laleczki PinyPon są słodkie i kolorowe. Możesz stworzyć udaną paczkę kilku przyjaciół, wybierając też laleczki od Epee, które są istnymi fankami sportu. Laleczka na deskorolce, z hula hop albo z rolkami będzie świetnym pomysłem, do stworzenia prawdziwego studio fitness albo wielkiej hali sportowej. A może Twoja córka zaplanuje wielką podróż do Nowego Jorku? I taka jest możliwość. Kup laleczki PinyPon w zestawie podróżnym, a sprawisz swojemu dziecku niesamowitą frajdę i zabawę na długie godziny. Może z klocków lego zbudujecie do tego wielki samolot, którym laleczka odleci do Nowego Jorku? Jeśli masz w domu duży karton, to też się przyda. Urządź na nim lotnisko, a inne laleczki mogą je obsługiwać. Frajda gwarantowana!

 

Laleczki PinyPon – dla kogo?

 

To, co bawi i cieszy starsze dziewczynki, może być niestety niebezpieczne dla tych całkiem młodszych. Laleczki są małe i mają dużo bardzo drobnych elementów, którymi mniejsza dziewczynka może się zadławić. Dlatego laleczki PinyPon są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Kogo najbardziej PinyPon zainteresują? Zależy od zainteresowań i wyobraźni dziewczynki, jednak najwięcej radości i frajdy będą miały pięciolatki i sześciolatki. Zestaw z autem, domkiem czy cukiernią z pewnością będzie trafionym prezentem na urodziny czy pod choinkę i z pewnością zaanimuje ją to do powiększania miasteczka laleczek PinyPon w swoim pokoju.

 

Kolorowy świat PinyPon rozweseli każdy dzień Twojej córki. Będzie świetną inspiracją do wspólnej zabawy z przyjaciółką, ale i przegoni nudę podczas deszczowego wieczoru. A jak Tobie się podobają laleczki PinyPon? Które skradły Twoje serce? Zerknij na ofertę naszego sklepu i zacznij już teraz tworzyć unikatową kolekcję PinyPon w swoim domu.