Wczytuję dane...

Chmurkolina od Epee – co to za zabawka?

 Chmurkolina od Epee – co to za zabawka?

Wyglądem przypomina trochę plastelinę, ale zapewnia o wiele więcej frajdy i do tego niezwykle przyjemnie pachnie. Jak ją rozciągniesz, to wygląda jak wata cukrowa, a różne kolory animują, by z chmurkoliny tworzyć ciekawe formy, ale i wesołe zwierzątka. Uformuj zajączka, motylka, albo węża czy stonogę. Kup kilka kolorów, a Twoje dziecko z pewnością znajdzie jeszcze więcej fantastycznych pomysłów!

 

Chmurkolina – co to jest?

 

To kolejna oryginalna zabawka od Epee, dostarczająca wiele frajdy i większym i mniejszym dzieciom. Elastyczna, rozciągliwa i miękka masa plastyczna aż prosi się, by wziąć ją do rąk i tworzyć z niej różne kształty, czy ugniatać do woli. Dzieci, zwłaszcza te mniejsze uwielbiają takie zabawy, zwłaszcza, że chmurkolina dostępna jest w sześciu różnych kolorach i zapachach. Epee animuje na różne sposoby, oferując dodatkowo chmurkolinę w brokatowym i dwukolorowym wydaniu. Masa jest niezwykle plastyczna i dużo miększa od plasteliny. Rozciąga się jak guma, przypominając na końcu swoją konsystencją watę cukrową. Chmurkolina jest rewelacyjną zabawką na plac zabaw, na niepogodę w domu, ale i na urlopowy wyjazd.

 

Banan, truskawka, a może mango? – co znajdziesz od Epee?

 

Chmurkolina od Epee to świetny pomysł na zabawę i dla chłopców i dla dziewczynek. Można z niej uformować wielkiego potwora, albo łąkę pełną kwiatów i motylków. Można formować kulki i urządzić wielką bitwę. Opcji jest o wiele więcej i wszystko zależy od kreatywności i fantazji Twojego dziecka. Do wyboru masz sześć podstawowych kolorów:

 

  • zielony o zapachu jabłuszka,
  • fioletowy, kuszący zapachem winogron,
  • niebieski, z którym cały dom wypełni się zapachem jagody,
  • pomarańczowy w tonie mango,
  • żółty z aromatem banana,
  • różowy o zapachu prawdziwego lata, czyli słodkiej truskawki.

 

To jednak nie koniec. Dla dziewczynek kapitalny będzie zestaw z brokatem. Tutaj są dostępne cztery kolory:

 

  • czerwony o zapachu arbuza,
  • pomarańczowy o zapachu brzoskwini,
  • fioletowy, pachnący jeżynami,
  • zielony o wyrazistym zapachu limonki.

 

Oprócz tego znajdziesz też zestawy dwukolorowe, np. zielono biały, albo żółto – niebieski czy błękitno – różowy. Który będzie najlepszy dla Twojego dziecka?

 

W jakim wieku bawić się chmurkoliną?

 

Odjazdowa i elastyczna masa plastyczna przeznaczona jest dla starszych dzieci od 3 roku życia. Właściwie taka masa zainteresuje i mniejsze dzieci, które szybką odnajdą frajdę z uciskania i rzucania chmurkoliną. Ważne jest jednak, by dzieci nie wkładały chmurkoliny do buzi. Grozi bowiem zadławieniem, ale i bólami żołądka. Dlatego, jeśli pozwalasz się nią bawić dwulatkowi, albo trzylatkowi, to bądź zawsze w pobliżu. Starszaki też znajdą w tym dużo frajdy dla siebie. Pamiętaj jedynie, by starszym dzieciom wytłumaczyć, iż chmurkolina, podobnie jak plastelina czy modelina, nie nadaje się do spożycia. Chmurkolina pozwoli im na ciekawe doznania i zabawy z dużą dawką śmiechu i wyśmienitego nastroju. 

 

Jak bawić się chmurkoliną?

 

Plastelina, modelina, ciastolina czy piankolina zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem u dzieci. Modelowanie, klejelenie, lepienie to frajda bez końca, szczególnie jeśli do tego znajdziesz kilka foremek i narzędzi do stworzenia tortu, pizzy czy fantastycznych zwierzątek. Chmurkolina dostarczy atrakcji również na urodzinach. Możesz zorganizować konkurs na najfajniejsze zwierzątko albo np. obrazek z chmurkoliny. Masę zabierzesz ze sobą na urlop, będzie świetnym przerywnikiem w podróży umili dzieciom czas podczas dłuższego postoju. Chmurkolinę można przechować jak plastelinę, wystarczy, że włożysz ją do opakowania albo zamkniesz szczelnie w plastikowym pudełku.

 

I Twoje dziecko ucieszy się z takiego prezentu. Zaszalej i wybierz od razu kilka kolorów, by zabawa była jeszcze ciekawsza i bardziej interesująca. Niech chmurkolina wprowadza Was każdego dnia w świat fantastycznej i niecodziennej zabawy.