Wczytuję dane...

Zabawki inspirowane bajką Psi Patrol – co polecacie?

Zabawki inspirowane bajką Psi Patrol – co polecacie?

Twoje dziecko uwielbia przygody zabawnych, dzielnych i niezwykle radosnych piesków? Każdego dnia siada przed telewizorem, by zobaczyć, jak Zuma, Skye Rubble, Rocky, Marschal, Chase i Everest poradzą sobie z kolejnymi przeciwnościami losu? Z pewnością i w jego pokoju jest miejsce dla Psiego Patrolu. Być może wciela się w rolę samego Rydera albo Kapitana Turbota. Wykorzystaj to i zerknij na świetne zabawki edukacyjne, inspirowane kapitalną bajką Psi Patrol.

  

W podróż i do zasypiania – maskotki Psiego Patrolu

 

Każdy Fan Psiego Patrolu z pewnością będzie przeszczęśliwy, jeśli zaśnie ze swoim największym przyjacielem z Psiego Patrolu. Od razu też podróż minie szybciej i weselej, jeśli do pasów bezpieczeństwa przypięta będzie Zuma albo Skye. Dzieci szybko identyfikują się z postaciami z ulubionych bajek. Z takim pluszakiem maszerują do przedszkola, jedzą śniadanie i idą myć zęby. Możesz kupić małe figurki z pojazdami, ale możesz też wybrać pluszaki. Bez wątpienia miejsca w pokoju Twojego dziecka znajdzie się dla wszystkich bohaterów. Dzięki temu po południu Twoje dziecko przeżyje z maskotkami fascynujące przygody, a wieczorem, wiedząc, że Marschal, Rubble i Chase czuwają nad jego bezpieczeństwem, spokojnie i szybko zaśnie.

 

Jakie puzzle dziecko ułoży najchętniej?

 

Puzzle i memory czy domino – to gry, które powinny jak najczęściej wypełniać czas Twojego dziecka. Z ich pomocą rozwijasz pamięć i koncentrację dziecka oraz ćwiczysz jego cierpliwość. By jednak dzieci chętnie usiadły z Tobą do układania puzzli, potrzebujesz je czymś zachęcić. Co może natomiast lepiej zadziałać na wyobraźnię dziecka, jeśli nie wiele mały elementów, z których powstanie obraz z ulubionymi postaciami? Puzzle z Psim Patrolem są trafionym pomysłem jeszcze z jednego powodu. Ułożony obrazek można przykleić na tekturkę i powiesić na ścianie w pokoju. Bajka Psi Patrol ma swoich młodszych i starszych fanów. Dlatego puzzle z podobiznami bohaterów Psiego Patrolu znajdziesz i z mniejszą i z większą ilością elementów.

 

Kto pierwszy będzie w domku? - popularne gry w nowej odsłonie

 

Dzieci nie lubią gier, bo są nudne? Tego z pewnością nie usłyszysz, jeśli wybierzesz grę w odpowiedniej oprawie. Dla miłośników ekipy pod przywództwem Rydera koniecznie wybierz grę „Psi wyścig”. To gra oparta na popularnym i świetnym Chińczyku, ale jeśli każde dziecko będzie mogło ścigać się ze swoim ulubionym bohaterem, to z pewnością chętniej i częściej złapie za kostkę do gry. Fantastyczną propozycją jest też gra karciana „Boom Boom”. Komu uda się zebrać cztery karty z podobizną jednego bohatera, ten wygrywa!

Gry z Psim Patrolem są rewelacyjną alternatywą dla telewizyjnych bajek. Jeśli chcesz ograniczyć czas spędzony przed telewizorem, to musisz do tego odpowiednio przekonać swoje dziecko. Śmiejące się z kart Psiaki nie dadzą się długo prosić, by to właśnie z nimi spędzić najbliższe pół godziny. Nie zapomnij jeszcze o Memos. Łączenie ulubionych bohaterów w pary będzie świetną zabawą już nawet dla 3 – latka.

 

Psi Patrol wcale nie musi towarzyszyć Twojemu dziecku jedynie na wielkim ekranie. Wspólnie z bohaterami tej bajki możecie fantastycznie spędzać czas podczas wielu różnych zabaw i gier.