Wczytuję dane...

Harry Potter i zabawki inspirowane filmem.

Harry Potter i zabawki inspirowane filmem.

Najpierw była książka, a historia o małym czarodzieju szybko podbiła dziecięce serca na całym świecie. W krótkim czasie powstawały więc kolejne części, aż fani Harrego Pottera mogli jego przygody, obejrzeć na wielkim ekranie. Dziś Harry Potter jest inspiracją dla obozów, imprez urodzinowych czy festynów. Nic dziwnego, że dzieci też chcą wprowadzić trochę z tego świata do swojego pokoju.

 

Dziecięcy świat według scenerii z Harrego Pottera

 

I Twoje dziecko nie może się doczekać, aż doczyta ostatni rozdział z książki o Harrym Potterze? Ostatni rozdział czyta już po drodze ze szkoły do domu, wchodząc w kałuże i nie zwracając uwagi na bawiące się obok dzieci? Z pewnością będzie szczęśliwe, jeśli i w jego pokoju znajdzie się małe co nieco ze świata tego zdolnego, małego czarodzieja. Figurki samego Harrego i jego przyjaciół muszą więc znaleźć się na półce Twojego dziecka. To z nimi Twój syn czy córka przeżyje kolejną wspaniałą przygodę i przepracuje świeżo wchłonięty rozdział z książki. Do kolekcji możesz dokupić samochód Ford Anglia, by główny bohater i w pokoju Twojego dziecka mógł pokonywać drogę do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Dzięki temu może odgrywać całe sceny, a nawet próbować sztuki magii.

 

Klocki Lego w świecie Harrego Pottera

 

Samochód jest, figurki są, ale brakuje obiektów, które dopełnią właściwej atmosfery, a może nawet pozwolą stworzyć nowe sceny? Zerknij na oferty klocków Lego, z których Twoje dziecko zbuduje potężny i skrywający wiele tajemnic ale i magii zamek Hogwarts. Idealne miejsce dla zebranych figurek Czarodzieja i jego przyjaciół. Nie musisz jednak od razu kupować całego zamku. Znajdziesz i mniejsze zestawy np. z pojedynczymi salami albo np. z wieżą obserwacyjną z zamku. Dzięki temu pozwolisz Twojemu dziecku na stworzenie prawdziwej scenerii z filmu czy z książek. To bez dwóch zdań świetny pomysł na prezent gwiazdkowy albo na urodziny dla prawdziwego fana Harrego Pottera, zwłaszcza jeśli wybierzesz większy zestaw z całym zamkiem.

 

A może Twoje dziecko chce dopiero poskładać świat Harrego Pottera?

 

Figurki, klocki Lego czy samochody pozwolą zbudować odpowiednie napięcie i odegrać poszczególne sceny z filmu. Twoje dziecko może jednak z Harrym Potterem ćwiczyć również pamięć i koncentrację, układając np. puzzle z podobizną swojego bohatera albo jego przyjaciół. To świetny pomysł na deszczowe wieczory, zwłaszcza jeśli wybierzesz puzzle z tysiącem elementów. Być może z takich puzzli powstanie obraz, który potem zawiśnie na ścianie w pokoju wielkiego fana? Dla młodszych wielbicieli Harergo Pottera możesz wybrać prostsze zadania czyli puzzle 100. Tutaj również znajdziesz ciekawe obrazki i zapewnisz swojemu dziecku zabawę co najmniej na kilka dobrych godzin.

 

Harry Potter od lat króluje w pokojach i tych młodszych i tych starszych. Tym młodszym pozwala przenikać do magicznego, niekoniecznie jeszcze znanego im świata. Tym starszym pozwala wrócić znów do świata pięknego i fantastycznego dzieciństwa. Z pewnością figurki i zabawki z Harrym Potterem spodobają się Twojemu dziecku tak samo, jak książki czy filmy.