Wczytuję dane...

Piesek Mopik od Epee – będzie hitem świątecznym 2020 czy nie?

Piesek Mopik od Epee – będzie hitem świątecznym 2020 czy nie?

Który maluch nie uwielbia piesków i nie chciałby mieć własnego w domu? Z pewnością nie raz i nie dwa słyszałaś – mamo, ja chcę pieska. I te błagające oczy, które świdrują Ci w brzuchu wielką dziurę. Na żywego pieska nie możesz się jednak zgodzić i to z różnych względów. Możesz jednak spełnić prośbę swojego dziecka, kupując mu słodkiego pieska od Epee. Ta zabawka będzie hitem świątecznym?

 

Interaktywne zabawki - strzał w dziesiątkę, czy nietrafiona inwestycja?

 

Zabawki, które chodzą, wykonują polecenia albo wydają dźwięki, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem u dzieci. Poruszają ich wyobraźnię i potrafią zastąpić nawet prawdziwe zwierzęta. Dlaczego Maluszek pragnie pieska? Ponieważ chce się z nim bawić, ale już niekoniecznie np. wychodzić na spacer, kiedy na dworze strasznie pada, albo jest zimo. Już po dwóch tygodniach nie będzie pamiętać, by nakarmić Pupila albo dać mu wody do picia. Mama musi jeszcze biegać do weterynarza, albo wyciągać niebezpieczne kleszcze spod ucha. Interaktywne zabawki za to pozwalają się cudnie bawić bez wykonywania uciążliwych obowiązków. Fantazja dziecka jest tutaj niezastąpiona. Maluszek wyobrazi sobie, że to żywy piesek, z którym trzeba iść na spacer, któremu można rzucić zabawkę czy dać jeść. Taka pluszowa maskotka jednak średnio się do tego nadaje, inaczej jest z interaktywnym pieskiem - który szczeka, biega i merda ogonkiem. Dlatego piesek Mopik od Epee pokocha i dziecko, ale i mama, która będzie mieć spokojnie pół godziny wolnego czasu, kiedy dziecko pójdzie na spacer ze swoim pieskiem albo będzie go karmić.

 

Mopik – pociągnij go za uszko i przytul przed spaniem

 

Mopik interaktywny piesek nie ma przyjemnego w dotyku futerka, ale oferuje całkiem inną serię doznań małym miłośnikom zwierząt. Elastyczny, miękki materiał można dowolnie rozciągać, tarmosić, a nawet przytulać. Dzięki temu dodatkowo piesek przy każdym ruchu jest niezwykle zabawny i sympatyczny – Twoje dziecko będzie uwielbiać „chodzić z nim na spacery”. Wystarczy, że naciśnie główkę pieska, by ten poruszał się i szczekał. To zdecydowanie będzie wierny przyjaciel Twojego dziecka – podczas podróży w samochodzie, podczas zabawy z kolegą i podczas urlopu nad morzem. Piesek jest mały i lekki – zmieści się do plecaka, a jeśli przestanie szczekać czy odtwarzać zwariowaną melodię – wystarczy, że zmienisz mu baterie.

 

Różne kolory – Mopik to świetny prezent i dla chłopczyka i dla dziewczynki

 

Pieski – interaktywne maskotki to zabawki, które goszczą w pokoju i dziewczynki i chłopczyka. Nic dziwnego, dzieci uwielbiają zwierzęta i z pewnością Mopik spodoba się i Twojemu synowi, jak i córce. Epee świetnie to rozumie i dlatego przygotował kilka wersji kolorystycznych - biały i brązowy albo niebieski piesek dla chłopczyka, a fioletowy, czerwony, lub też biały czy niebieski dla dziewczynki. Piesek Mopik zalecany jest od czwartego roku życia, ale dla trzylatka może stanowić też wielką atrakcję, pod warunkiem, że podczas zabawy zawsze będzie obecny ktoś z dorosłych. Zafunduj dzieciom świetną zabawę i zaoszczędź sobie stresu z szukaniem wyjątkowego i fantastycznego prezentu na Gwiazdkę. Możesz być pewną, że Mopik od Epee zajmie centralne miejsce w sercu Twojego dziecka i to na długi czas!