Wczytuję dane...

Kolejka po torach mknie a na niej urocze zwierzaczki.

Kolejka po torach mknie a na niej urocze zwierzaczki.

Gdzie dojedzie fantastyczna, kolorowa kolejka z pieskiem, kaczuszką, króliczkiem i krówką? Do wielkiej farmy, gdzie kręci się młyn – pewnie mieli zboże na mąkę i gdzie kogut zapieje, a kaczuszka odnajdzie miejsce do kąpieli w stawie. Super zabawa dla najmłodszych pasjonatów zwierzątek, ale i kolejek i wagoników.

Podróż na farmę za tysiąc uśmiechów!

 

Pociąg Farmera od Clementoni to cudowna rozrywka dla najmłodszych dzieci. Kolorowa kolejka, w żywych, wesołych kolorach animuje do zabawy, ale i poznawania fantastycznego życia na wiejskiej farmie. Taki pociąg zajmie Twoje dziecko na długie godziny, zapewni mu dużo frajdy i pozwoli bawić się także wspólnie ze starszym rodzeństwem. Już sam pociąg, który mknąc po torach budzi do życia całą farmę, zapewni wiele uśmiechu na buźce Twojego dziecka. Aktywny młyn, kręcąca się karuzela, czy kogut, który swym pianiem wprowadzi typowy sielski klimat do wspólnej zabawy – to wszystko i wiele innych rzeczy odkryje w zabawce od Clementoni Twoje dziecko.

 

Bez dwóch zdań maluszek znajdzie więc wiele powodów, by pociąg mknął po torach jeszcze raz i jeszcze raz. To również świetna okazja, by w pokoju Twojego dziecka pojawiły się pierwsze zwierzątka – krówka, króliczek, kaczka czy piesek. To również pasjonująca zabawa dla małego odkrywcy!

 

Ciekawość to pierwszy stopień do fantastycznych odkryć!

 

Pociąg Farmera od Clementoni skrywa w sobie wiele fajnych opcji i ciekawostek. Co się stanie, kiedy się zamknie żółtą bramę? Czy młyn można samemu wprawić w ruch? Uważaj, kiedy szlaban jest opuszczony – pociąg wtedy nie może jechać – musisz czuwać więc, by pociąg miał przejazd przez całą farmę. Kto dziś będzie prowadził pociąg? Piesek, krówka, a może króliczek? Dziecko może przestawiać, dotykać, włączać i słuchać typowych dla farmy oddźwięków. Możesz bawić się z nim, ale zachęcone różnymi opcjami – karuzelą, muczącą krówką czy pływającą w stawie kaczką – odnajdzie chęć do zabawy także w pojedynkę. Pociąg Farmera to zabawka, która gwarantuje wiele rewelacyjnych możliwości. Jednocześnie bowiem pokazuje dziecku prawdziwie życie na farmie, rozbudza jego ciekawość, ćwiczy motorykę i sprawia przy tym naprawdę dużo radości.

 

Gdzie znaleźć miejsce dla pociągu od Clementoni?

 

Pociąg Farmera to bezpieczna i wytrzymałą zabawka dla dzieci powyżej jednego roku życia. Na pociąg Farmera możesz znaleźć miejsce więc na podłodze w pokoju Twojego dziecka. Maluch wcale nie musi uruchamiać pociągu pod Twoim czujnym okiem. Podczas zabawy dziecko jest bowiem całkiem bezpieczne. I na pewno zapewni Cię o tym jego głośny śmiech, a także dobiegające odgłosy z farmy. Pociąg od Clementoni możesz też ustawić na przedpokoju. Dziecko zainteresuje się kolejką wystarczająco długo, byś Ty mogła w tym czasie przygotować obiad, zrobić prasowanie czy nawet poodkurzać. Pociąg Farmera świetnie pasuje również do salonu czy gościnnego pokoju. To zabawa, w którą wciągniesz małych przyjaciół swojego dziecka, ale również zapewnisz mu zajęcie, podczas spotkania z mamą czy przyjaciółką. Dzieci rzadko wtedy chcą iść do swojego pokoju i szukają uciech właśnie w salonie. Pociąg Farmera sprawdzi się więc tutaj doskonale!