Wczytuję dane...

Samochody i pojazdy Dickie Toys - czy polecacie?

 Samochody i pojazdy Dickie Toys - czy polecacie?

Dickie Toys przykłada dużą wagę do zewnętrznego wyglądu swoich pojazdów. Właściwe detale, żywe kolory i ekstra migocące czy dźwiękowe dodatki przenoszą małych chłopców w prawdziwy świat budowy, komisariatu policyjnego czy toru wyścigowego. Dickie Toys wie, jak zbudować napięcie, podpowiedzieć ciekawe pomysły i wprawić w świetny nastrój, nawet jeśli za oknem panuje kiepska pogoda. Warto kupić pojazdy Dickie Toys?

Świat małego budowlańca

Każda mama z pewnością wie, jak trudno przejść z dzieckiem koło właśnie trwającej budowy. Dźwięki cofającej koparki, przenoszący ciężkie materiały dźwig, czy ubijający asfalt walec – wszystko interesuje małego odkrywcę. W księgarni mama musi kupić książeczkę o koparce, a w sklepie zabawkowym nawet nie ma co próbować, ominąć działu z wywrotkami czy spychaczami. Dzieci plac budowy mają wszędzie - w swoim pokoju, na ogrodzie albo na placu zabaw, gdzie materiału budowlanego jest pod dostatkiem. I tutaj świetnie sprawdzą się właśnie pojazdy Dickie Toys. Duże koła, plastikowe i bezpieczne elementy i dodatki świetlne czy dźwiękowe charakteryzują wywrotki, spychacze czy koparki. Pojazdy są dobrym zakupem dla mniejszego kierownika budowy. Brak drobnych elementów chroni dziecko przed połknięciem i zakrztuszeniem się, a wszystko pasuje do małych rączek. Dickie Toys można wziąć również ze sobą na plac zabaw – auta przetrzymają rzucanie i zabawę z piaskiem.

Wyścigówki jak z prawdziwego toru rajdowego?

Dzieci uwielbiają pojazdy sterowane. I to niekoniecznie tylko chłopcy. Dziewczynki też lubią się ścigać i mają frajdę ze sterowania małą wyścigówką. Dickie Toys zapewnia fanom Formuły 1 wiele ciekawych doznań. Te pojazdy są jednak dedykowane dla starszych odbiorców. Są szybkie i zwrotne – mniejsze dzieci będą więc częściej „wypadać z toru” i parkować w warsztacie samochodowym. Dla starszego chłopca, czy lubiącej podwyższony poziom adrenaliny dziewczynki, wyścigówki Dickie Toys będą jednak świetnym pomysłem na prezent urodzinowy czy gwiazdkowy.

Z wizytą na komisariacie policyjnym

Z Dickie Toys Twoje dziecko może bawić się w prawdziwą obławę policyjną. To dopiero gratka dla fanów niebieskich mundurów. Samochód strzelający wodą, wyrzutnia dronu czy opcja włączenia sygnału, podczas pościgu - policyjne samochody Dickie Toys są naprawdę świetnie wyposażone i wytrzymałe, by przeprowadzić pościg w różnych warunkach. Auto może więc lądować z wyższej wysokości, dachować z półki czy stolika a także zderzyć się ze ścianą i nadal kontynuować pościg za groźnymi przestępcami. Jednostka specjalna SWAT animuje do świetnej zabawy w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi. Podobnie jest z zestawem z lawetą. Znaki drogowe ułatwią stworzenie właściwych warunków na drodze. Wypadek na drodze? Nie ma sprawy. Na miejsce zaraz przyjedzie samochód policyjny Dickie Toys i laweta – mająca tyle miejsca, by uprzątnąć nawet strasznie duży karambol.

Dickie Toys to wytrzymałe i bezpieczne zabawki - szybciej się znudzą Twojemu dziecku niż zepsują czy zużyją.