Wczytuję dane...

Interaktywne chomiki Zhu Zhu Pets dla dzieci

Interaktywne chomiki Zhu Zhu Pets dla dzieci

Zabawki interaktywne bawią i edukują. Jednak nie tylko. Wielu z nas wychowywało się w domu, w którym były zwierzęta. Futrzasty towarzysz był świetnym kompanem dziecięcych zabaw. Co jednak w przypadku, gdy z jakiegoś powodu nie możemy zapewnić naszemu dziecku stałego kontaktu ze zwierzętami? Z pomocą przychodzi wtedy interaktywny chomik Zhu Zhu Pets.

Chomik Zhu Zhu Pets

Chomiki Zhu Zhu Pets to interaktywne maskotki, które do złudzenia przypominają żywe zwierzątka. Są podobnej wielkości, a ich futerko jest miłe w dotyku. Dzięki temu, że chomik Zhu Zhu Pets ma około 11 cm długości, dziecko bez problemu może zabrać go ze sobą do przedszkola lub na plac zabaw. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć maskotkę Zhu Zhu Pets również na wakacje czy wycieczkę. Z pewnością chomiczek umili dziecku podróż i pobyt w nowym miejscu. Zabawki Zhu Zhu Pets nie tylko się poruszają, lecz także wydają z siebie różne odgłosy. Wystarczy nacisnąć główkę lub przycisk na plecach, a chomiczek wyda z siebie realistyczny dźwięk. Gdy maskotka Zhu Zhu Pets natrafi na przeszkodę i uderzy w nią nosem, odwraca się i rusza w innym kierunku. Istotne jest również to, że Zhu Zhu Pets są wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Nauka odpowiedzialności

Posiadanie zwierzątka w domu z pewnością uczy odpowiedzialności. Jednak, co w sytuacji, gdy nasze dziecko jest jeszcze za małe? Wtedy dobrym rozwiązaniem jest podarowanie mu zwierzątka interaktywnego. Chomik Zhu Zhu Pets stworzony został z myślą o dzieciach już od trzeciego roku życia. W tym wieku maluch jeszcze nie wie, jak postępować ze zwierzęciem i istnieje obawa, że przez przypadek mógłby skrzywdzić żywego chomiczka. Jednak w przypadku Zhu Zhu Pets ta obawa się rozwiewa. Maskotki doskonale sprawdzą się, gdy chcemy nauczyć nasze dziecko, jak opiekować się i bawić ze zwierzęciem. Dziecko będzie mogło samodzielnie zajmować się swoim gryzoniem, a rodzic zyska pewność, że zapał malucha nie był tymczasowy i jego pociecha dorosła już do posiadania żywego pupila.

Zwierzątko dla alergików

Obecnie wiele dzieci cierpi na różnego rodzaju alergie. Zdarza się, że nie możemy pozwolić sobie na pupila w domu, ponieważ nasze dziecko jest uczulone na sierść. Czasami maluch ma problem ze zrozumieniem, że żywe zwierzę może szkodzić jego zdrowiu, a rodzicowi coraz trudniej odmawiać i widzieć smutek w oczach swojej pociechy. Wyjściem z takich sytuacji są zabawkowe zwierzęta zastępujące żywego pupila, a zwierzątka interaktywne będą tutaj bezkonkurencyjne. Chomik interaktywny z pewnością łatwiej przykuje uwagę dziecka. Skutecznie zachęci malucha do zabawy, reagując na jego działania, chodząc i wydając z siebie różne dźwięki. Będzie to towarzysz, którego można nazwać i zabrać na spacer oraz o którego trzeba dbać i bawić się z nim jak ze zwykłym zwierzęciem. Jednocześnie rodzic będzie miał pewność, że pupil nie narazi dziecka na kontakt z sierścią, która mu szkodzi.

Zwierzątko na każde warunki

Chomiki Zhu Zhu Pets będą doskonałe również dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na zwierzę ze względu na zbyt małe mieszkanie. Często nie decydujemy się na posiadanie pupila właśnie przez brak odpowiednich warunków mieszkaniowych. Jednak dziecku trudno wytłumaczyć, że mimo iż my mieścimy się w domu bez problemu, to dla kota czy psa będzie ono za małe. Maskotka Zhu Zhu Pets bez problemu zmieści się w każdym mieszkaniu. Decydując się na interaktywnego chomika, nie musimy szukać miejsca na klatkę czy inne akcesoria. Gdy dziecko nie będzie chciało się z nim bawić, może go odłożyć na półkę z zabawkami. Ponadto omijają nas wydatki związane z kupnem klatki, zabawek czy wizytami u weterynarza. Nie będziemy musieli się też martwić, co zrobić z pupilem w czasie wakacji.

Często obawiamy się, że nasze dziecko jest za małe, aby zajmować się zwierzęciem lub że chęć posiadania pupila to tylko słomiany zapał. W tym drugim przypadku obowiązek opieki nad nowym domownikiem ostatecznie spada na barki rodziców. Aby uniknąć takich sytuacji, warto na początku zdecydować się na interaktywnego chomika Zhu Zhu Pets. Będzie on dla naszego dziecka bezpieczny, nauczy go odpowiedzialności, a przy tym nie przysporzy nam dodatkowych obowiązków, na które często nie mamy czasu.