Wczytuję dane...

Neolina - jak grać?

Neolina - jak grać?

Czym jest Neolina?


Neolina brokatowa to kolorowy sznurek wyprodukowany przez firmę Epee, którym tworzysz różne figury np. spadochron, filiżankę na spodku lub drabinę przez odpowiednie zaplątywanie sznurka między palcami swoich rąk. Zaplątywanie trzeba robić krok po kroku jak to jest pokazane w instrukcji, aby figura, która ma, wyjść z tego plątania była prawidłowa. Neolina to wspaniała zabawa dla Ciebie samego lub z przyjaciółmi w domu, szkole czy nawet na podwórku.  Ten kolorowy sznurek ma 160 cm długości, więc nie jest tak łatwo szybko zrobić figurę i można się pomylić, a co najgorsze - można zaplątać ręce i zaczynać od nowa.

Jakie sztuczki można zrobić z Neoliny?

W środku, w pudełku Neoliny są pokazane krok po kroku 3 sztuczki jak zrobić 3 figury spadochron, filiżankę na spodku i drabinę. W instrukcjach jest pokazane dokładnie jak przekładać ręce i jak przeciągać sznurek krok po kroku. Spadochron wykonujemy w 9 krokach, filiżankę już trudniej w 11 krokach, a drabinę najtrudniej w 20 krokach. Link do filmu na Youtube jak zrobić te 3 figury 3 sztuczkami znajdziecie tutaj >>> FILM.

Neolina ćwiczy umiejętności ruchowe rąk, ale także dobrze wpływa na mózg, gdzie doskonali logiczne myślenie oraz wzmacnia, pamięć i koncentrację co jest dużym plusem wśród zabawek. Neolina to granie w tak zwane zaplątanie, a dokładniej odpowiednie plątanie między palcami swoich rąk i zaciąganie sznurka, aby powstała dana figura. Na światowej akademii Neoliny możesz poznać 45 sztuczek jak zrobić 45 różnych figur. Jest to świetna zabawka, gdzie jest dużo frajdy, ale najlepszą zaletą jest to, że ta zabawka dobrze wpływa na mózg i poprawia myślenie u dzieci, a także młodzieży czy nawet dorosłych.

Ten kolorowy genialny sznurek jest grą, która nie ma końca, ponieważ sam możesz wymyślić instrukcję jak stworzyć nową figurę i uczyć innych. To praktycznie zwykły sznurek, a daję zabawę, naukę, brak nudy oraz jest grą, która wymaga skupienia i myślenia. Jeśli się choćby raz pomylisz, źle coś zrobisz i nie cofniesz tego ruchu i zrobisz, kolejny błąd to możesz się tak zaplątać, że będzie trzeba zacząć od nowa. Niby wydaję się to proste, bo to tylko sznurek jako zabawka wymyślona, ale to naprawdę nie jest takie proste. To wydaje się nieprawdopodobne, jakie figury można zrobić ze zwykłego kolorowego sznurka, odpowiednim zapętlaniem swoich palców u rąk.

Gra zręcznościowa pobudzająca wyobraźnię

Zobacz w instrukcji jak zrobić dywan (wyglądem przypomina sieć rybacką). Link do filmu na Youtube tutaj >>> FILM. Gra, jaką jest Neolina można porównać, jeśli chodzi o logikę i myślenie, do gier logicznych i strategicznych na komputerze ujmując to w przenośni, bo komputer a świat realistyczny to różnica, na komputerze część pracy odgrywa, komputer resztę Ty klikasz myszką lub naciskasz klawisze, a tutaj całą główną rolę odgrywasz Ty i całe Twoje myślenie, żeby to dobrze zrobić. Jeśli chodzi o zwykłe zabawki, bo to zwykła zabawka w postaci sznurka to jest to absolutny i popularny hit wśród zabawek.

Kolejną sztuczką i figurą jest gwiazda. Zobacz jak zrobić gwiazdę z Neoliny >>> FILM. Był spadochron, filiżanka, drabina teraz gwiazda, wychodzą same figury świata realistycznego a niby taki zwykły sznurek, a można nim ciekawe i realne rzeczy stworzyć. Firma Epee wymyśliła zwykłą zabawkę w postaci sznurka dającą wiele radości, nauki, myślenia i koordynacji ruchowej rąk, stwarzając, top zabawkę na rynku przebijając konkurencję w innych zabawkach dla dzieci typu lalki dla dziewczynek czy małe samochodziki dla chłopców. Każda zabawka wymaga myślenia, każda gra komputerowa również i dzieci się uczą i trenują myślenie, ale Neolina to zabawka XXI wieku.
Za tak niską cenę warto na pewno sprawić swoim dzieciom taki prezent, jakim jest zabawka Neolina. Cena jest niska, produkt znakomity, który przyniesie wiele korzyści w przyszłości dzieciom, więc nie ma co się zastanawiać tylko od razu zamówić i kupić.

Kolejną sztuczką z Neoliny jest kwiatek przedstawiony krok po kroku na filmie >>> FILM. Inną sztuczką jest zrobienie trampoliny, instrukcje w filmie >>> FILM Jest to zabawka mająca prawie same zalety, bo jedyną wadą jest, jeśli można to tak nazwać to wymaga dużo myślenia i skupienia, ale to wszystko też z czasem idzie wyćwiczyć i złapać taką wprawę, że samemu można wymyślać instrukcje i tworzyć nowe figury. Więcej zalet ma jak wad, więc zabawka godna polecenia dla innych osób niewiedzących o takim wynalazku.

Następną sztuczką z Neoliną jest zrobienie worka, instrukcja pokazana na filmie >>> FILM Niby takie coś, zwykły sznurek, a tyle potrzebnych rzeczy można zrobić z niby niczego.

Jak zrobić książkę wirtualną w filmie >>> FILM. Neolina to wszechstronna zabawka. Jak w nią grać? Po prostu nauczyć się sztuczek i wymyślać nowe pomysły tak, aby robić nowe figury, bo to gra, która przecież nie ma końca, ale ma początek - to prawidłowe zapętlanie.

Kolejnym sposobem jest, zrobienie 4 gór zobacz w filmie >>> FILM. Możesz zrobić sobie okulary, ale te bez szkła, bo to tylko zwykły sznurek >>> FILM Następną ciekawą sztuczką jest czterolistna koniczyna. Krok po kroku jak to zrobić w filmie >>> FILM. Jak widać, nawet czterolistną koniczynę można, zrobić co jest bardzo trudne, ale jednak możliwe.

W sklepie internetowym modino.pl jest świetna okazja do nabycia Neoliny w promocji 9,90 zł a więc zachęcamy podwójnie - sprawmy radość maluchom.