Wczytuję dane...

Nareszcie jest mówiąca lalka – chłopiec Tymek

Nareszcie jest mówiąca lalka – chłopiec Tymek

Zaopiekuj się lalką Tymkiem!


Lalka stworzona z wielką dbałością o szczegóły przez kultowego producenta zabawek Epee to prawdziwa gratka dla każdej dziewczynki, która uwielbia wprost opiekować się swoim bobasem. Wyposażono ją w potrzebne akcesoria. Ma swój ulubiony smoczek, dzięki któremu w mig się uspokaja. Nie zabrakło także piłki aktywującej dodatkowe funkcje zabawki. Warto podkreślić fakt, że uroczy Tymek ma aż 38 cm wysokości, jest to lalka, do której każda mała dziewczynka z radością będzie się przytulać.
Propozycja stworzona została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest w 100% bezpieczna dla zdrowia swojej małej właścicielki. Obawiający się o to rodzice mogą zatem odetchnąć z ulgą, swobodnie powierzając jej tę wyjątkową zabawkę.


Co takiego powie dziś Tymek?


Tymek uwielbia śpiewać. Z pewnością jego mała właścicielka również będzie z wielkim upodobaniem nuciła z nim ulubione piosenki. Poza tym często się śmieje, wywołując tym samym wesołość u wszystkich. Tymek raczkuje, ciągle uczy się nowych rzeczy, a obserwowanie różnych etapów jego rozwoju to wielka frajda dla kilkulatki.
Warto zakupić zabawkę szczególnie wtedy, kiedy okaże się, że kilkulatka będzie miała rodzeństwo. Na pewno w ten sposób będzie można w dużej mierze uniknąć zazdrości o młodsze dziecko i jednocześnie sprawić, aby dziewczynka była nim szczerze zafascynowana, obserwując czynności wykonywane przez mamę i powtarzając je na swojej lalce.

Nauka i zabawa w jednym!


Właścicielka Tymka będzie wspaniale się bawić, jednocześnie ucząc się tego, w jaki sposób opiekować się młodszymi, pomagając im i spędzając z nimi długie godziny. Nowoczesne i wyposażona w szereg funkcji lalka cieszy się wielkim powodzeniem wśród kupujących, co wcale nas nie dziwi. Warto podarować ją kilkulatce, która zyska dzięki temu zajęcie na długi czas. Może bawić się samodzielnie, z rodzeństwem albo z koleżankami, w przestrzeni domowej albo poza nią – możliwością są w zasadzie ograniczone tylko przez jej wyobraźnię.
Do tej pory brakowało lalki – chłopca, która wyposażona byłaby w funkcję mówienia. Znana jest Wam zapewne lalka Emma - wersja dziewczynki. Urocza jak najbardziej. Teraz jednak jest Tymek od Epee, którego każda kilkulatka pokocha!