Wczytuję dane...

Gry interaktywne z projektorem dla dzieci

Gry interaktywne z projektorem dla dzieci

Bawią, uczą, powalają na ćwiczenie szeregu przydatnych umiejętności, sprawiając tym samym, że każdy dzień przynosi możliwości fantastycznej zabawy. Na ich tle wyróżniają się propozycje zaopatrzone w projektor. Dlaczego są tak wyjątkowe? Sprawdzamy!

Gry interaktywne z projektorem dla małych fanów świetnej zabawy

Psychologowie dziecięcy bardzo zgodnie podkreślają, że dzięki propozycjom interaktywnym najmłodsi mogą rozwijać swoją wyobraźnię, świetnie się zarazem bawiąc. To szansa na poznanie kolorów, faktur, liczb, liter czy czegokolwiek innego, co twórcy propozycji uczynią jej tematem. Nic zatem dziwnego, że jest ich na rynku coraz więcej. Nierzadko staja się idealnymi patentami na prezent dla kilkulatków, sposobem na to, by mogły ciekawie spędzać czas, nie nudząc się ani przez chwilę (zarówno w domu, jak i poza nim). To dzięki ich zastosowaniu świetna zabawa i nauka mogły stać się jednym. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego, że uwielbiają je zarówno dzieciaki, jak i ich rodzice?

Magia Gwiazd – dlaczego ta gra interaktywna bije rekordy popularności?

Gra Magia Gwiazd to propozycja niezwykle uniwersalna. Jednocześnie pomaga dziecku oswoić się z ciemnością i dobrze poczuć się wieczorową porą we własnym pokoju oraz daje mu możliwość wspaniałej, kreatywnej zabawy. Marka Epee stworzyła ją, dbając o każdy detal, by była to propozycja przynosząca dziecku radość i zarazem gwarantująca mu pełnię bezpieczeństwa.

Łapanie gwiazdek za pomocą magicznej różdżki okazują się być nie lada gratką dla każdej małej czarodziejki, która uwielbia filmowe fascynujące opowieści o niezwykłych wydarzeniach. Tę grę zręcznościową dla dzieci wyposażono w dwa trybu zabawy, by z tego pierwszego (o mniejszym stopniu trudności) można było przejść na wyższy. Może ona stać się również nocną lampką wygrywającą urocze kołysanki. Dzięki nim dziecko może zasypiać z uśmiechem na buzi, odpoczywając po całym dniu. Efekty świetlne i dźwiękowe wieńczą to wspaniałe dzieło!

Można grać w pojedynkę albo w gronie przyjaciół, bawiąc się przednio. Ćwiczenie sprytu i zręczności jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Łowca Duchów propozycją przynoszącą mnóstwo frajdy!

Ta niezwykła gra zjednała już sobie szerokie rzesze fanów, a jej popularność stale rośnie. Co takiego wyjątkowego ma w sobie? Spieszymy z odpowiedzią! Można dzięki jej pojawieniu się dać dziecku mnóstwo powodów do radości i śmiechu. Wyświetlane na suficie oraz ścianach duchy emitowane są przez specjalną czaszkę. Dziecko musi je po prostu łapać, korzystając ze specjalnego laserowego pistoletu.

Producent zadbał o to, by znudzenie się grą było właściwie niemożliwe, stosując aż 3 stopnie jej trudności. Sprawia ona, że dziecko trenuje swoją zręczność i szybkość, bawiąc się przednio. Czego chcieć więcej?