Wczytuję dane...

Enchantimals Kwitnący Ogród – nowa seria zabawek z linii laleczek od Mattel

Enchantimals Kwitnący Ogród – nowa seria zabawek z linii laleczek od Mattel

Bajecznie kolorowe, z mnóstwem dodatkowych gadżetów i akcesoriów, zapewniają długie godziny ciekawego i niebanalnego spędzenia czasu. Aż chciałoby się przenieść w czasy dzieciństwa!

Wejdź do świata beztroskiej zabawy z Mattel!

Każda z laleczek z serii Enchantimals ma swojego pupila, który przypomina ją pod wieloma względami. Wspólne przeżywają całą masę fascynujących przygód, bawiąc się fantastycznie. Producent zadbał jednak o to, by swoją propozycje dodatkowo urozmaicić. I zrobił to wręcz mistrzowsko!

By wyruszyć w podróż Ślimakowym Kamperem!

Niedużych rozmiarów lalki mogą rozpocząć swoje wędrowanie niecodziennym środkiem lokomocji. Mowa o wielobarwnym Ślimakowym Kamperze, który dowiezie je dokładnie tam, gdzie tylko zechcą. Bogato wyposażona przyczepa pozwoli im komfortowo spędzać czas i mieć pod ręką wszystko to, co potrzebne podczas przemierzania wielu kilometrów. Dziewczynki uwielbiają tę propozycję, bawiąc się zabawką w pojedynkę i w gronie swoich przyjaciółek.

Z motylami za pan brat!

Motylkowy Domek Enchantimals to propozycja, którą marka Mattel przygotowała dla wszystkich małych wielbicielek tych pięknych, bajeczne kolorowych stworzeń. W komplecie jest także niewielka lalka ze specjalną podstawką. Mnóstwo akcesoriów dołączonych do zestawu pozwoli na to, aby zabawa każdego dnia mogła przybierać inną formę, stając się jeszcze ciekawszą.

Każdy z przedmiotów z bogatej i zróżnicowanej kolekcji Enchantimals został stworzony z wielką dbałością o detale i przy wykorzystaniu wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Ten fakt pozwolił zadecydować o tym, że rodzice ze spokojną głową powierzają je swoim pociechom, wiedzą bowiem dokładnie, że są one dla ich w pełni bezpieczne. Ich ceny należą do bardzo przystępnych, co jest dodatkową zaletą tego rozwiązania. Wybiera się je z chęcią jako prezent dla dziewczynki z okazji jej urodzin, Dnia Dziecka, a czasami także zupełnie bez okazji, wywołując na jej twarzy szeroki uśmiech zadowolenia.

Co dalej w kolorowym i wesołym świecie Enchantimals?

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zabawki z serii od kultowej marki Mattel. Z pewnością każdej kilkulatce będą w stanie przynieść wiele radości. Wymyślanie wciąż nowych przygód uroczych laleczek to wszak nie lada gratka!