Wczytuję dane...

Jakimi pojazdami porusza się najsłynniejsza lalka świata, Barbie?

Jakimi pojazdami porusza się najsłynniejsza lalka świata, Barbie?

Chwilami trudno uwierzyć, że ta kultowa zabawka skończyła w tym roku sześćdziesiąt lat. Nadal jej popularność jest naprawdę ogromna, a małe dziewczynki na całym świecie uwielbiają się nią bawić. Krok w krok za Barbie podąża Ken, mamy także wiele gadżetów i akcesoriów, dzięki którym zabawa staje się bardziej fascynująca. Producent zadbał też o to, żeby nasza bohaterka miała się czym poruszać. Uwaga, przedstawiamy pojazdy, którymi Barbie przemieszcza się tu i tam!

Barbie – lalka, która podróżuje w wielkim stylu!

Myliłby się ten, kto sądziłby, że pojazdy Barbie to dwa, trzy klasyczne środki lokomocji, które niczym konkretnym się nie wyróżniają. Jest wręcz przeciwnie – producent dołożył wszelkich starań, by każda mała właścicielka Barbie mogła ją z powodzeniem przewozić z miejsca na miejsce, bawiąc się przy tym przednio.

Jeśli chodzi o pojazdy dedykowane pięknej Barbie, najbardziej oczywistym wydaje się oczywiście samochód. Oczywiście nie jest tak, że do wyboru jest tylko jeden, klasyczny model, nasza bohaterka może bowiem podróżować fioletowym autem typu suv (do którego zmieszczą się z powodzeniem aż cztery lalki, więc zabawa z przyjaciółkami czy rodzeństwem stanie się jeszcze bardziej fascynująca) albo niezwykle urokliwym różowym kabrioletem, obok którego żadna kilkulatka nie przejdzie obojętnie. Tapicerka do złudzenia przypominająca prawdziwą, obracające się koła i zachwycający design – ta zabawka od Mattel to strzał w dziesiątkę!

A co robi nasza Barbie, kiedy pragnie wybrać się na niezapomniane wakacje wypełnione fascynującymi przygodami? W tym przypadku kamper dla Barbie będzie idealnym środkiem lokomocji. Przestronny i bogato wyposażony, niczego więc w nim nie brakuje. Rozkłada się, a w jego wnętrzu znaleźć można wszystko to, co podczas wojaży potrzebne. Jest nawet niewielki basen, w którym bohaterka będzie spędzać czas, relaksując się po dniu wypełnionym zwiedzaniem i innymi atrakcjami. Ten jasnoróżowy pojazd zachwyci każdą dziewczynkę chętnie bawiącą się lalkami!

A może środek lokomocji do zadań specjalnych?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by nasza Barbie przemieściła się z punktu A do punktu B... helikopterem! Tak, ten nowoczesny środek lokomocji także leży w zasięgu jej możliwości. Wykonany z wielką starannością, pozwalający na kreowanie niesowitych historii bohaterki – jest naprawdę niezwykły!

Co wyróżnia pojazdy Barbie stworzone przez kultową markę Mattel? Przede wszystkim to, że są bajecznie kolorowe i niemalże do złudzenia przypominają realne środki lokomocji. Z punktu widzenia rodziców liczy się głównie to, by zabawka powierzona dziecku gwarantowała mu bezpieczeństwo. W tym przypadku nie ma żadnych powodów do obaw, bowiem wszystkie egzemplarze opatrzone są certyfikatami oraz atestami. Nic, tylko się bawić, gwarantując lalce Barbie różnorodne sposoby na przemieszczanie się i masę ciekawych przygód!