Wczytuję dane...

Figurki Shopkins Wild Style S9 czyli nowa seria figurek kolekcjonerskich od Formatex

Figurki Shopkins Wild Style S9 czyli nowa seria figurek kolekcjonerskich od Formatex

Dzieci od zawsze uwielbiają kolekcjonować, zbierać drobne przedmioty, gromadzić swoje zestawy tak, by mieć w domu wszystkie, jakie wypuścił na rynek producent. Pokolenie rodziców dzisiejszych kilkulatków na pewno doskonale pamięta zbieranie karteczek do segregatora czy też żetonów, które ukrywały się w chrupkach. A co zbiera się dzisiaj? Choćby bajecznie kolorowe figurki Shopkins Wild Style S9!

Shopkins Wild Style S9 – co to takiego?

Propozycja producenta Formatex jest bardzo specyficzna, dotyczy bowiem czegoś, bez czego raczej trudno byłoby funkcjonować. Chodzi o zakupy. Każda z serii tych drobnych kolekcjonerskich figurek tematycznie powiązana jest z inną gałęzią owych zakupów. Są zatem te typowo spożywcze, są też związane za artykułami agd czy też akcesoriów sportowych albo jeszcze innych.

W pierwszej chwili wydawać się może, że tematyka jest nieco dziwna, lecz po chwili zastanowienia nadchodzi refleksja. Przecież dzieciaki dzięki wesołej zabawie mogą się nauczyć bardzo wielu konsumenckich zachowań. Zabawa w sklep (uwielbiana przecież od zawsze) teraz będzie znacznie bardziej atrakcyjną, kiedy to będziemy mieli do dyspozycji mnóstwo artykułów, gadżetów oraz akcesoriów, które są do niej potrzebne.

Shopkins Wild Style S9 to kolekcje zarówno mniejsze, jak i te bardzo rozbudowane. Tak naprawdę nie jest tutaj konieczne zebranie wszystkich modeli z serii, można skompletować sobie taki zestaw, który będzie związany z konkretną tematyką zakupową. Producent dedykował tę propozycję dzieciom, które ukończyły pięć lat. Zdecydowanie częściej to dziewczynki po nią sięgają, zachwycone piękną kolorystyką każdego modelu i starannością jego wykonania.

Na pewno wielką zaletą tej propozycji jest fakt, że te urocze figurki zabawki mają nieduże rozmiary, można więc je zabrać je z sobą wszędzie. Zestawy podstawowe dostępne są w bardzo przystępnych cenach, za te bardziej rozbudowane musimy nieco więcej zapłacić, ale i zagwarantujemy tym samym więcej zabawy naszemu dziecku. Jeśli bardzo spodobają mu się te małe, urocze figurki, można tworzyć kolekcję w ten sposób, że przy okazji urodzin, Dnia Dziecka czy Gwiazdki poszczególni członkowie rodziny kupować będą różne fragmenty kolekcji – wtedy zebranie całości będzie naprawdę łatwe, a rodzice nie poniosą wszystkich kosztów związanych z jej zgromadzeniem.

Małe jest piękne!

Są dzieciaki, które wprost przepadają za zabawkami niewielkich rozmiarów. To właśnie im dedykowana jest propozycja marki Formatex. Modele związane z zakupami spożywczymi, z wakacjami czy też z budowaniem mieszkań, z psimi salonami piękności i nie tylko – kilkulatki je uwielbiają!