Wczytuję dane...

Garnuszek na klocuszek Fisher Price jako najpopularniejszy interaktywny sorter dla dzieci

Garnuszek na klocuszek Fisher Price jako najpopularniejszy interaktywny sorter dla dzieci

Zabawki interaktywne zrewolucjonizowały rynek. Uwielbiają je maluchy, ich rodzice zaś doceniają ich walory edukacyjne. Również psychologowie podkreślają to, że są one bardzo dobrym pomysłem na prezent dla maluszka. Wśród rozmaitych propozycji wielu znanych i lubianych producentów na plan pierwszy wysuwa się słynny Garnuszek na klocuszek od Fisher Price. Co takiego go wyróżnia, dlaczego jest tak często kupowany dzieciom i dlaczego maluchy tak za nim przepadają?

Kolorowa zabawka pełna niezwykłości!

Garnuszek na klocuszek to propozycja, która zgarnęła całe mnóstwo nagród w konkursach organizowanych na najlepszą zabawkę dla dzieci. Jej siłą jest na pewno to, że z chęcią bawią się nią zarówno półroczne maluszki, jak i dwulatki. Zadbano o to, by treść edukacyjna Garnuszka na klocuszek dostosowana była do różnych okresów rozwojowych małego użytkownika zabawki, który dzięki jej posiadaniu może uczyć się i bawić jednocześnie, spędzając czas w sposób kreatywny.

Czego maluch uczy się w czasie zabawy? Po pierwsze rozpoznawania kształtów, po drugie nazw kolorów i cyferek, po trzecie śpiewania uroczych piosenek. Ale to nie wszystko, rozwijanie dziecięcej kreatywności oraz stymulowanie rozwoju ruchowego dziecka to kolejne zalety tego rozwiązania. Trzeba też przyznać, że specjaliści marki Fisher Price dołożyli wszelkich starań, aby sorter interaktywny był także atrakcyjny pod względem wizualnym. Bajecznie kolorowy, idealny do tego, by łapały go małe dziecięce rączki, a do tego w pełni bezpieczny (bo został wyróżniony certyfikatami i atestami).

Seria „Ucz się i śmiej” Fisher Price należy do najczęściej kupowanych przez rodziców edukacyjnych zabawek interaktywnych, wszystko wskazuje na to, że jej popularność będzie trwała nadal. Nic dziwnego, skoro otrzymuje się najwyższej jakości produkt, który dzieciaki po prostu uwielbiają. Jego cechy charakterystyczne to też ponadprzeciętna wprost trwałość i solidność wykonania. Gwarantuje ona, że zabawka posłuży dziecku na długo, niezmiennie pozostając w stanie idealnym.

Co jeszcze zyskujemy, kupując maluchowi propozycję od Fisher Price? Pewność, że materiał, z którego ją wykonano, jest dla niego w pełni bezpieczny. To właśnie dlatego bardzo odradzamy wszystkim kupowanie zabawek typu no name na bazarkach, potencjalna kancerogenność plastiku niewiadomego pochodzenia została niestety potwierdzona. Wybierajmy więc dla naszych pociech tylko to, co najlepsze!

Pomysł na prezent dla roczniaka!

Gdy dziecko obchodzi swój pierwszy rok na świecie, nierzadko trudno jest znaleźć dla niego odpowiedni upominek. Odpowiedni, czyli taki, który będzie mu się zwyczajnie podobał, a prócz tego spełni walory edukacyjne, będzie produktem bezpiecznym i ciekawym pod względem wizualnym. Wszystkim niezdecydowanym specjaliści i rodzice polecają Garnuszek na klocuszek, zabawkę, która pozostaje z dzieckiem na długo i nigdy się nie nudzi, bo oferuje bardzo wiele. Zapowiada się przednia zabawa!