Wczytuję dane...

Twister – gra zręcznościowa dla dzieci i jej różne odmiany

Twister – gra zręcznościowa dla dzieci i jej różne odmiany

Lewa noga tutaj, prawa ręka tam – i już mamy sposób na to by bawić się świetnie! Gra wywołująca salwy śmiechu i jednocześnie będąca świetnym ćwiczeniem zwinności i wytrzymałości – oto Twister, który cały świat pokochał! Nic więc dziwnego, że ciągle powstają jej nowe, jeszcze ciekawsze i nawiązujące choćby do popularnych seriali egzemplarze. To zatem, że posiada się klasyczną formę Twistera (czyli tę, na której kolorowe kropki wygodnie rozgościły się na białej macie) wcale nie wyklucza nabycia kolejnych zestawów – by zabawy w rodzinnym gronie było jeszcze więcej i by była jeszcze bardziej fascynująca!

Pozwól się zaTWISTERować!

Wszyscy, dla których Hannah Montana to idolka, będą na pewno zachwyceni tym, gdy w przestrzeni domowej pojawi się model Twistera z ową postacią w roli głównej. Czym ta rozgrywka się wyróżnia na tle innych z serii? Tutaj jest się prawdziwą gwiazdą muzyki pop, tańcząc w rytm muzyki we wspaniały sposób i robiąc najróżniejsze figury! Oto jest świetny sposób na to, by poruszać się tanecznym krokiem, zdobywając upragnione zwycięstwo.

Jest też wersja z trójwymiarowymi polami. Skąd ta zmiana, dlaczego pojawiła się taka modyfikacja? Uczestnicy zabawy mają bowiem zawiązane oczy, muszą więc pamiętać, jaki jest rozkład na planszy, a zastosowanie trzeciego wymiaru przez producenta bardzo im w tym pomaga. Oto jest wyzwanie, któremu wcale nie tak łatwo sprostać, ale na pewno warto spróbować, śmiechu będzie co niemiara!

By spędzać czas aktywnie i na wesoło!

W grze od Hasbro zakochali się zarówno starsi, jak i młodsi, zatem toczenie rodzinnych rozgrywek w leniwe sobotnie przedpołudnie albo dłużący się poniedziałkowy wieczór to świetna sprawa.  Grę Twister warto mieć sobą także podczas weekendowych albo wakacyjnych wyjazdów - można przecież wyciągnąć go także na trawie koło jeziora i tam grać w najlepsze. Takie ćwiczenie swojej koordynacji ruchowej i jednocześnie wspólne spędzenie czasu to znakomite połączenie!

Nierzadko ta gra towarzyszy dzieciakom i starszym podczas urodzinowych spotkań, stając się miłym urozmaiceniem czasu i sposobem na to, by wspomnienia z imprezy były naprawdę niezapomniane. Czym jeszcze zaskoczy nas Hasbro, jeśli chodzi o jedną ze swych najsłynniejszych gier? Czekamy z niecierpliwością na kolejne odsłony Twistera!