Wczytuję dane...

Zestaw Hot Wheels z dinozaurem, czyli Starcie z triceratopsem!

 Zestaw Hot Wheels z dinozaurem, czyli Starcie z triceratopsem!

Zestawy z cyklu Hot Wheels są uwielbiane przez małych fanów przeżywania przygód w najlepszym stylu. Ta kultowa seria dedykowana wielbicielom motoryzacji ma już kilka dekad, a kolejne pokolenia dzieci zachwycają się kolejnymi propozycjami, jakie są dla nich przygotowywane. Teraz przyszła kolej na Starcie z triceratopsem. Ten niezwykle groźny dinozaur będzie chciał przejąć panowanie nad całym miastem, zatem zadaniem małego właściciela zestawu pozostanie uratowanie metropolii. Wcale nie będzie to takie proste, kiedy przeciwnik demoluje główną ulicę, nie zważając na nic ani na nikogo. Dopiero wtedy, kiedy do akcji wkroczy pojazd napędzony siłą specjalnej wyrzutni, będzie można zdobyć zwycięstwo i cieszyć się nim!

Bezpieczna zabawa dla każdego miłośnika motoryzacji!

Kultowe pojazdy, tory i wyrzutnie z serii Hot Wheels to prawdziwa kwintesencja najwyższej jakości wykonania i dbałości o detale. Rodzice natomiast bardzo doceniają fakt, że są to propozycje w pełni bezpieczne dla ich pociech i takie, które można im powierzyć z całkowitą pewnością. Zupełnie inaczej wygląda ta kwestia w przypadku zabawek niewiadomego pochodzenia, które nierzadko spotkać można na lokalnych bazarkach, tam co do jakości wykonania można mieć bardzo duże wątpliwości. Ponadto trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że plastik może wykazywać działanie kancerogenne, chrońmy zatem przed tego typu propozycjami dzieci, dając im tylko to, co pochodzi od najlepszych producentów, do których firma Mattel zalicza się z całą pewnością!

Kolor, szybkość, zwycięstwo!

Dzieciaki bardzo lubią kolorowe, rzucające się w oczy zabawki. Nic więc dziwnego, że gdy kilkuletni chłopiec stanie się szczęśliwym bohaterem zestawy Hot Wheels Sparcie z triceratopsem, będzie zachwycony jego wyglądem. Po chwili jednak zacznie się zabawa, która przyniesie całe mnóstwo emocji i dawkę adrenaliny, której każdy fan tego typu propozycji potrzebuje. Można bawić się w pojedynkę, można także wspólnie z rówieśnikami rozpracowywać zasady działania tego nowoczesnego toru. Zabawkę przygotowano dla dzieci od lat czterech, które uwielbiają kolorowe pojazdy i dobrą zabawę.

Warto wspomnieć też o solidności jej wykonania, dzięki której wiadomo, że propozycja posłuży dziecku przez długi czas, pozostając niezmiennie w doskonałym stanie.

Bajecznie kolorowy komplet będzie bardzo ciekawą dekoracją pokoju dziecięcego. Groźnie wyglądający dinozaur wzbudza respekt, ale kiedy już wiadomo, że dzięki działaniu samochodowej wyrzutni można go pokonać, cieszenie się zwycięstwem i świętowanie go z wielką radości to prawdziwa przygoda!