Wczytuję dane...

Interaktywny sześcian manipulacyjny od VTech prezentem na roczek

Interaktywny sześcian manipulacyjny od VTech prezentem na roczek

Kiedy ktoś zastanawia się nad tym, co warto byłoby sprezentować w ramach urodzin roczniakowi, właśnie znalazł znakomitą propozycję, która na pewno szczerze ucieszy jubilatkę lub jubilata. Oto bowiem bajecznie kolorowy i wyposażony w szereg interesujących funkcji sześcian manipulacyjny, z którym maluchy nie chcą się rozstawać!

Kolorowo i ciekawie!

Marka VTech zadbała o każdy detal tej zabawki, by była ona odpowiedzi na oczekiwania najbardziej wymagających dzieci i rodziców. Kostka aktywności cieszy się więc ogromnym powodzeniem wśród kupujących, którzy pragną sprawić swoim pociechom zabawkę posiadającą walory edukacyjne. Maluch może dzięki jej posiadaniu uczyć się nazw kolorów, cyferek oraz odgłosów wydawanych przez zwierzaki, ponadto słucha rymowanych piosenek, które są niezwykle miłe dla ucha. Na sześciu wielobarwnych ściankach do zabawy kryje się całe mnóstwo niespodzianek!

By nasz maluch bawił się bezpiecznie!

Rodzicom maluszków zależy przede wszystkim na tym, by mogły się one zawsze bawić w sposób bezpieczny. I na szczęście w tym przypadku nie mają żadnych powodów do obaw, bowiem znana powszechnie marka VTech słynie z tego, że zawsze przygotowuje dla dzieci najwyższej jakości propozycje, które opatrzone są stosownymi atestami i certyfikatami bezpieczeństwa.

Warto mieć na uwadze to, że kiepskiej jakości plastik może wykazywać działanie kancerogenne, przestrzegamy zatem przed kupowaniem zabawek w chińskich marketach internetowych czy na bazarkach, bo niestety mogą zdrowiu naszych pociech bardzo zaszkodzić.

Dbałość o rozwój motoryczny dziecka!

Ta wielofunkcyjna zabawka powstała nie tylko po to, by dziecko mogło dzięki niej poznawać wspomniane już kolory czy cyferki, to także znakomity trening małych rączek, które dzięki dotykaniu wielobarwnych zębatek oraz koralików będzie miało coraz lepszy chwyt, co na pewno pomoże mu w dalszym rozwoju.

W parze z najwyższą jakością wykonania idzie w przypadku manipulacyjnego sześcianu od VTech także przystępna cena, nie trzeba zatem wydawać dużych kwot, by kupić roczniakowi naprawdę ciekawą zabawkę, która zajmie go na duży czas. Producent dedykował ją maluchom w wieku od dziewięciu do trzydziestu sześciu miesięcy. Zaopatrzono ją w polską wersję językową. Dla chłopców i dziewczynek ciekawych świata jest to propozycja, obok której na pewno nie przejdą obojętnie. Kiedy elektroniczna kostka aktywności pojawi się w dziecięcym pokoiku, na pewno wywoła eksplozję radości!