Wczytuję dane...

Interaktywne zabawki VTech z serii Tut Tut Autka. Który wybrać?

Interaktywne zabawki VTech z serii Tut Tut Autka. Który wybrać?

Trudno byłoby znaleźć chłopca, który nie przepadałby za zabawą samochodzikami. Oczywiście zdarzają się także dziewczynki, które chętnie spędzają w ten sposób czas. Wielkim powodzeniem cieszą się zwłaszcza pojazdy służb mundurowych. Policja czy straż pożarna to bardzo częsta chłopięca fascynacja. Uwaga najmłodszych kierowana jest także w stronę samochodów pomocy drogowej czy też ulicznych wywrotek. Naprzeciw ich oczekiwaniom wyszła uznana marka VTech, tworząc swoją serię Tut Tut Autka. Jej popularność (co kompletnie nas nie dziwi) bije wszelkie rekordy.

Interaktywna zabawa to fantastyczna sprawa!

Każda z propozycji z owej serii jest inna i każda w sobie coś wyjątkowego. Interaktywne pojazdy sprawiają, że dziecko może wiele się nauczyć, bawiąc się przy tym doskonale. Najmłodsi, którzy zafascynowani są pracą strażaków i na samo brzmienie słowa „remiza” uśmiechają się szeroko, wybiorą z pewnością ten właśnie wariant. Zabawka wygrywa aż 6 charakterystycznych melodii oraz 3 piosenki. Ale to jeszcze nie koniec, maluch może dzięki zabawie poznać charakterystyczne dla tej grupy zawodowej zwroty, czując się jak prawdziwy strażak.

Alarm, rozwijany strażacki wąż, lądowisko helikoptera i charakterystyczny ześlizg, by przyspieszyć każdą akcję – producent zadbał o każdy detal, by zabawka była jak najbardziej podobna do rzeczywistych pojazdów strażaków.

Fani szybkich pościgów będą zafascynowani, gdy w ich pokoju pojawi się policyjne autko, które potrafi grać i śpiewać. W ofercie jest także pojazd pomocy drogowej, dzięki której będzie można wyruszyć na ratunek zepsutemu na drodze samochodowi, którego kierowca jest w tarapatach. Autotransporter przewiezie z punktu A do punktu B wszystkie pojazdy, gwarantując tym samym dziecku zabawę na najwyższym poziomie.

Jest także dzielny zabawkowy ambulans przeznaczony dla najmłodszych dzieci, które dzięki zabawie będą mogły poznać dźwięk, jakie wydaje tego typu pojazd. Samochodzik gra, mówi i śpiewa, dziecko jest więc nim szczerze zainteresowane przez długie godziny. Ta propozycja, podobnie jak i inne z serii, posiada tak zwany Punkt Rozpoznający, po przejechaniu którego zachwyci małego kierowcę informacjami na swój temat. Świetne rozwiązanie, prawda?

By bawić się bezpiecznie!

Na naszym rynku zabawek dla dzieci jest dziś bardzo, bardzo wiele. Odpowiedzialni rodzice zwracają uwagę głównie na fakt, by to, co dają dziecku, było dla niego bezpieczne. W tym przypadku nie ma powodu do obaw, bowiem do stworzenia tej serii użyto wyłącznie materiałów najwyższej jakości, a każdy z pojazdów jest opatrzony stosownymi certyfikatami i atestami. Można więc śmiało powierzyć taka propozycję dziecku, które odtąd będzie każdy z pojazdów kojarzyło z charakterystycznymi dla niego dźwiękami. No to jedziemy, Tut Tut Autka czekają!