Wczytuję dane...

Zestawy konstrukcyjne Brick Trick, czyli baw się i buduj z cegły

Zestawy konstrukcyjne Brick Trick, czyli baw się i buduj z cegły

Chłopcy od zawsze lubili budować, tworzyć konstrukcje z klocków, konstruować jak najwyższe wieże i sprawdzać, czy nie runą. Są także dziewczynki będące fankami takiego spędzania czasu, ale w zdecydowanej większości przypadków to chłopcy parają się takimi zajęciami. I mogą być bardzo zadowoleni, bowiem wiodąca marka Tref przygotowała dla nich zestawy konstrukcyjne Brick Trick, dzięki którym twórcza zabawa stanie się codziennością!

Co dziś zbudujemy z klocków?

Propozycji do wyboru jest naprawdę wiele, można stworzyć od podstaw ranczo, dworzec czy chatkę. Remiza, garaż, wiatrak czy też stajnia także tylko czekają na to, by je stworzyć.  Wielbiciele średniowiecznych klimatów na pewno zdecydują się na zbudowanie zamku, w którym dzielni rycerze i piękne księżniczki znaleźć mogą schronienie. Już sześciolatki będą mogły bawić się w konstruktorów cudownego pałacu, który z minuty na minutę stanie się coraz wyższy, coraz bardziej spektakularny, coraz doskonalszy. Każdy mały budowniczy będzie miał dzięki jego stworzeniu całe mnóstwo satysfakcji!

Zestaw Brick Trick to idealny trening kreatywności, który rozbudza wyobraźnię najmłodszych. Co ważne, stworzono go po części z drewna, który jest wszak materiałem ekologicznym i bezpiecznym dla zdrowia małych użytkowników (na co przecież szczególną uwagę zwracają odpowiedzialni rodzice, którzy pragną dawać swoim pociechom wyłącznie zabawki najwyższej jakości).

W skład imponującego zestawu wchodzą drewniane deski, cegły, elementy dekoracyjne, plan budowy i wiele innych elementów, dzięki czemu zagwarantować można dziecku długie godziny ciekawej zabawy. Można konstruować pałac (czy też inny budynek z oferty) samodzielnie albo w duecie z rodzicem czy rodzeństwem, bawiąc się przy tym przednio.

Zbudowanie stylowego pałacu wymaga nieco wysiłku, ale gra z całą pewnością jest warta świeczki, otrzymujemy bowiem w rezultacie fantastyczną budowlę, która po złożeniu stać się może bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju. Postarano się o to by, każdy element wykonany był z wielką precyzją i maestrią, dzięki czemu całość zrobi wielkie wrażenie na wszystkich miłośnikach budowania, którzy chcą stworzyć spektakularne budowle, bawiąc się przy tym przednio.

Elegancki i imponujący swoim rozmachem pałac może stanowić znakomity pretekst do kolejnych ciekawych zabaw. Być może zamieszka w nim piękna królewna, która będzie czekała na swojego rycerza. Być może do króla przybędą tutaj posłańcy z wiadomościami od władcy sąsiedniego państwa, a może ktoś będzie chciał na ów pałac napaść…Wszystko tu uzależnione jest od dziecięcej kreatywności, która wydaje się nie mieć końca!

Buduj z zapałem i baw się!

Jak widać nawet dziś, w dwudziestym pierwszym wieku, nie potrzeba wcale prądu do tego, by dziecko mogło świetne się bawić. Przekonują nas o tym twórcy zestawów konstrukcyjnych, dzięki którym najmłodsi mogą zostać kreatorami w najlepszym stylu!