Wczytuję dane...

Obleśne eksperymenty czyli zestaw doświadczalny, który pokazuje prawdę o funkcjonowaniu ciała ludzkiego

Obleśne eksperymenty czyli zestaw doświadczalny, który pokazuje prawdę o funkcjonowaniu ciała ludzkiego

Różnorodność w świecie dostępnych dziś w sprzedaży zabawek jest naprawdę zaskakująca. Niech się zatem nikt nie dziwi, że powstają także propozycje, które potrafią zdumiewać. Gra Obleśne eksperymenty to z pewnością jeden z przykładów. Dzieciaki uwielbiają ją za pewną nieprzewidywalność i za to, że świetnie tłumaczy ona zasady rządzące się ludzkim ciałem. Tutaj nie ma miejsca na zwyczajność czy sztampowość. Jest za to przyswajanie ciekawej wiedzy w bardzo niekonwencjonalny sposób!

Zestaw doświadczalny dla dzieci ciekawych świata!

Czy gdybyśmy próbowali wytłumaczyć dziecku poprzez przekazywanie mu suchych informacji to, jak funkcjonuje ludzki organizm i jakie zjawiska rządzą światem, mielibyśmy szansę na odniesienie sukcesu? Z całą pewnością nie! Zupełnie inaczej jest wówczas, kiedy stworzymy znakomity duet nauki oraz zabawy. Z takim świetnym mariażem mamy do czynienia właśnie w przypadku zestawu doświadczalnego Obleśne eksperymenty.

Eksperymentuj do woli!

Dzięki zakupowi tej gry gwarantujemy dziecku wykonanie aż jedenastu różnych eksperymentów, dzięki którym będzie mogło dowiedzieć się, jakie zjawiska zachodzą w ciele człowieka, jakie wydaje ono dźwięki i wydzieliny. Brzmi naprawdę fantastycznie, a każdy mały odkrywca - eksperymentator może już zacierać ręce z zadowolenia!

Imponujący zestaw, który znajdziemy w środku, składa się z szeregu ciekawych elementów umożliwiających wykonanie doświadczeń. Mamy między innymi kubeczek miarowy, edukacyjną książeczkę, barwnik spożywczy, plastikowe oczy, a nawet...pierdzącą masę. Widać, że twórcom gry nic, co ludzkie, nie jest obce, pragną zaznajomić te nieco starsze dzieci (propozycja skierowana jest dziewczynek i chłopców od lat ośmiu) z zasadami funkcjonowania ludzkiego ciała. I przyznać należy, że robi to w bardzo ciekawy sposób, a zawsze empiryczne doznania będą znacznie lepsze od tego, czego dowiadujemy się z książek czy czyjegoś opowiadania.

Coś dla ciekawych świata!

Nie zapomniano też o estetycznej stronie tego rozwiązania, zestaw doświadczalny jest bardzo ciekawy pod względem wizualnym. Ogrom wiedzy, jaki dziecko przyjmuje dzięki przeprowadzaniu eksperymentów, jest wręcz nie do przecenienia – a wszystko związane jest ze świetną zabawą i bardzo miłym spędzeniem czasu. Można bawić się w naukowca samodzielnie albo w gronie rówieśników, sprawdzając prawa rządzące światem i organizmami ludzkimi.

Nauka poprzez zabawę, zabawa połączona z nauką – za takie połączenie należy się piątka z dużym plusem!