Wczytuję dane...

Soczyste cytrynki czyli zabawna gra rodzinna wymagająca dobrej pamięci i sprytu

Soczyste cytrynki czyli zabawna gra rodzinna wymagająca dobrej pamięci i sprytu

Jak można spędzać czas w rodzinnym gronie, by był on dobrze spożytkowany? Tak, grając w planszówki! Producenci przygotowali ich jednak bardzo wiele i czasami można się pogubić, szukając jakiejś ciekawej propozycji. Ale spokojnie, przecież jest propozycja od marki Trefl, dzięki której spędzimy czas w naprawdę fascynujący sposób, ćwicząc jednocześnie refleks i spostrzegawczość.

Bystre oko to gwarancja wygranej!

Po raz kolejny możemy potwierdzić, że dobry patent na grę nie wymaga prądu, skomplikowanych technologii czy niesamowicie nowoczesnych rozwiązań. Wystarczy w zupełności świetna koncepcja dzięki której spędzamy nad rozgrywka wiele czasu, nie nudząc się ani przez chwilę. Specjaliści marki Trefl podali nam taki pomysł na wspólną aktywność na tacy: mamy oto cztery cytrynki, z których dwie grozić nam mogą polaniem nas wodą, dwie natomiast są zupełnie bezpieczne. Oto właśnie gra Soczyste Cytrynki. Każdy z graczy układa jedną z ich przed sobą, informując pozostałych, jakim typem jest ten konkretny egzemplarz. Potem jednak przychodzi czas na to, by zamienić cytrynki miejscami. Zanim to jednak nastąpi, ze specjalnego timera (który stanowi niezwykle ciekawe urozmaicenie tej gry) rozlegają się odgłosy różnych zwierząt. Kiedy gracz trafi na ten dźwięk, który wcześniej wybrał, ma za zadanie zamianę miejsc cytrynek.

I następuje kluczowy moment rozgrywki, a więc zgadywanie, która z cytrynek ostatecznie jest tą, która grozi nam zalaniem, a co do której nie mamy wątpliwości, że jest w pełni bezpieczna. Pamiętajmy, że uprzednio ich zmiany następują naprawdę szybko i dynamicznie, zatem nie lada sztuką jest, by odgadnąć prawidłowo. Kiedy jednak to się uda i zbierzemy łącznie trzy żetony z cytrynkami, odnosimy spektakularne zwycięstwo.

Aby było jeszcze ciekawiej, przygotowano aż dwa warianty gry, można zatem rozgrywkę przeprowadzać raz tak, innym zaś razem inaczej, by uniknąć nudy.

Graj, śmiej się, typuj cytrynki!

Zadbano też o wizualną stronę tej gry. Jest bajecznie kolorowa, a przy tym wykonana z ponadprzeciętną dbałością o szczegóły, dzięki czemu przeprowadzanie rozgrywki to dodatkowa przyjemność. Przypomnijmy, że marka Trefl jest powszechnie uznana i słynie z najwyższej jakości swoich produktów. I bardzo dobrze, że to właśnie ona wzięła na swoje barki stworzenie Soczystych cytrynek, mamy dzięki temu pewność, że wykonano je ze znakomitych materiałów w pełni bezpiecznych da zdrowia.

Już sześciolatki mogą zasiadać do rozgrywki ze swoimi rodzicami, rodzeństwem albo w grupach rówieśniczych, świetnie się przy tym bawiąc. Która cytrynka spryska nas wodą, a która pozostawi nas suchymi? Oto jest pytanie!