Wczytuję dane...

Sprytna Ośmiornica czyli zabawna gra zręcznościowa dla dzieci

Sprytna Ośmiornica czyli zabawna gra zręcznościowa dla dzieci

Dlaczego najmłodsi tak bardzo lubią gry zręcznościowe? Bo przynoszą im one mnóstwo śmiechu i radości, a każda potyczka z przeciwnikami to wielka frajda. Nic więc dziwnego, że i bajecznie kolorowa Sprytna Ośmiornica od sprawdzonej marki Trefl cieszy się dziś tak dużym powodzeniem! Poznajcie zatem grę, w której kolorowe macki wielobarwnej ośmiornicy grają pierwsze skrzypce!

Trenuj zręczność, baw się doskonale!

Trenowanie potrzebnych w życiu umiejętności, a prócz tego znakomita zabawa – takie połączenie jest w opinii psychologów dziecięcych najlepszym. I właśnie z tego typu duetem mamy tutaj do czynienia. Dziecko niejako mimochodem ćwiczy swoje zdolności manualne, przeżywając niezwykle interesującą i bardzo wciągającą rozgrywkę. Tak, marka Trefl przygotowała dla najmłodszych szalenie ciekawą propozycję!

Gra przeznaczona jest dla dzieci od lat pięciu. Komplet składa się z osiemnastu kubeczków (które gracze mają za zadanie poukładać), dwudziestu siedmiu kart oraz dziewięciu macek ośmiornicy, które wkłada się na palce podczas każdej rundy.

Co liczy się w tej grze?

Sprytna Ośmiornica to przede wszystkim ćwiczenie refleksu, trzeba być szybszym od przeciwnika, bo gdy tak się nie stanie, szybko nas on ubiegnie. Nie bez znaczenia są tu także wspomniane już zdolności manualne – gdy ktoś jest ich pozbawiony, raczej nie ma szans na zwycięstwo w starciu. Propozycja przeznaczona jest dla co najmniej dwóch graczy. Można zatem toczyć ekscytujące i pełne radości starcia z rodzicami, można zaprosić do gry rodzeństwo albo rówieśników. Ważne jest, aby za każdym razem trenować swoją szybkość, gdy nasz refleks będzie coraz lepszy, na pewno uda nam się odnieść fantastyczne, spektakularne zwycięstwo.

Sprytna Ośmiornica to świetna propozycja na deszczowe popołudnie spędzane w domu. Można jednak zabrać z sobą grę także w plener, kiedy promienie słoneczne są dla nas łaskawe. Pudełko z łatwością weźmiemy z sobą także na wakacje, by właśnie z tą ekscytującą grą spędzać beztroskie wieczory i poranki.

Okazuje się, że wcale nie trzeba zaawansowanych technologicznie rozwiązań, innowacyjnych technik tworzenia czy też wykorzystania prądu w grach, by były one fascynujące i by przynosiły mnóstwo frajdy. Wystarczy dobry patent na rozgrywkę, by wciągnęła ona zarówno dzieci, jak i dorosłych. Po raz kolejny sprawdza się zatem stwierdzenie, że siła tkwi w dobrze pojmowanej prostocie i że to właśnie ona jest kluczem do sukcesu. A gdy dodamy do tego wspaniałą kolorystykę, niezwykłą staranność wykonania oraz zabawną postać Sprytnej Ośmiornicy, otrzymamy grę idealną. Pora zatem założyć macki na palce i rozpocząć starcie z przeciwnikiem!