Wczytuję dane...

Laleczki LOL, czyli niespodzianki ukryte w kuli

Laleczki LOL, czyli niespodzianki ukryte w kuli

Nieduże, kieszonkowych rozmiarów zabawki mają pewną ogromną zaletę, można je bowiem z powodzeniem zabrać z sobą wszędzie – do parku, na spacer czy na plac zabaw. Bardzo często są to egzemplarze kolekcjonerskie, czyli takie, które zbiera się dopóty, dopóki nie zbierze się wszystkich modeli. Jeśli dodatkowo ich zakup wiąże się z wielką niewiadomą, z niespodzianką powodującą eksplozję radości, dzieciaki są naprawdę zachwycone. Wszystkie te cechy spotkać możemy w przypadku kultowych już laleczek LOL, które wielkim szturmem opanowały świat kilkuletnich dziewczynek (bo to raczej one kierują swoją uwagę w kierunku lalek).

Zbieraj, kolekcjonuj, ciesz się czyli L.O.L!

Niedużych rozmiarów laleczki LOL nie są po prostu zwyczajnymi niedużymi zabawkami ukrytymi w specjalnych kulach. To coś znacznie więcej. Gdy bowiem taką kulę otworzymy, natkniemy się po kolei na jedną z siedmiu warstw, z których każda za coś innego odpowiada. Jest zatem pierwsza, w której znajdziemy naklejki z informacjami, druga to naklejki typu kolekcjonerskiego, w trzeciej jest buteleczka do wody, czwarta skrywa buciki, piąta ubranko lalki, w szóstej natkniemy się na akcesoria, w siódmej na plakat kolekcjonerski.

Lalki LOL to nie byle jakie okazy, bardzo wiele potrafią. Płaczą, siusiają – słowem zachowują się w dużej mierze tak, jak ludzie. Mogą prócz tego zmieniać kolory, dlatego zabawa nimi to jedna wielka niespodzianka w najlepszym stylu. Wart dodać, że każdy z egzemplarzy należy do jednej z ośmiu grup. Funkcje, które laleczka posiada, uzależnione są właśnie od tego, do której z owych grup należy.

Bo kolekcjonowanie to świetna zabawa!

Dlaczego warto pozwolić dzieciom na to, by zbierały swoje kolekcje? Każdy pamięta tę nutkę emocji, jaka zawsze towarzyszy zbieraniu różnego typu figurek czy też innych drobiazgów. Ale kolekcjonowanie ma także inną zaletę, dzięki niemu bowiem można nauczyć  się cierpliwości. Wszak zebranie całej kolekcji trwa dość długo i nigdy nie jest tak, że od razu staniemy się szczęśliwymi posiadaczami wszystkich dostępnych egzemplarzy. Ale powoli, małymi kroczkami do celu – aż wszystkie modele staną się naszą własnością.

Można się wymieniać, można dokonywać zamian z koleżankami czy rodzeństwem – taka zabawa zdecydowanie łączy! Rodzice dzisiejszych kilkulatków na pewno doskonale pamiętają ze swojego dzieciństwa zbieranie żetonów czy karteczek do segregatora. Dzisiaj natomiast przyszedł moment na nowe egzemplarze wchodzące w skład dziecięcych kolekcji. Warto więc poznać bajecznie kolorowe laleczki LOL, których popularność rośnie w sposób wręcz lawinowy. Siedem warstw, osiem grup, nieskończenie wiele sposobów na świetną zabawę!