Wczytuję dane...

Lalki bobasy Cry Babies – który model wybrać dla dziecka?

Lalki bobasy Cry Babies – który model wybrać dla dziecka?

Wiadomo powszechnie, że dzieci uwielbiają naśladować zachowania osób dorosłych i robią to z ogromnym upodobaniem. Kiedy więc mama zajmuje się swoim bobasem, jej kilkuletnia córka także pragnie stać się opiekunką dla maluszka. I może się nią stać, jeśli zostanie jej zakupiona laka z serii Cry Babies. Co takiego niezwykłego wyróżnia ją na tle innych? Sprawdźmy to!

Lalka bobas Cry Babies – to będzie świetna zabawa!

Każda jest inna i zarazem każda wyjątkowa – te interaktywne lalki od marki IMC Toys pozwolą dziewczynce, która ukończyła półtora roku, na opiekę nad własnym bobasem, który pod wieloma względami zachowuje się niczym prawdziwy. Lalka płacze rzewnie, a z jej oczu leją się łzy. W takiej sytuacji trzeba ją uspokoić, wkładając jej do ust smoczek, wtedy na pewno szybko przestanie szlochać.

Po co dziewczynce taka lalka? Przede wszystkim świetnie rozwija w niej motorykę małą, kształtując poza tym jej opiekuńczość i sprawiając, że bardzo rozwija się w niej empatia. Podglądanie zachowań osób dorosłych i ich naśladowanie możliwe jest właśnie dzięki tej zabawce. Ponadto ćwiczy percepcję słuchową i sprawia, że dziecko może zająć się na długi czas, nie nudząc się ani przez chwilę – przecież dzielnie pilnuje płaczącego co jakiś czas bobasa.

Którą z Cry Babies warto wybrać?

Marka IMC Toys przygotowała dla dziewczynek tę propozycję w wielu odmianach. Jest na przykład laleczka w prążkowanym ubranku, dzięki któremu do złudzenia przypomina z daleka małego tygryska. Taka jej wersja spodoba się na pewno każdej miłośniczce zwierząt egzotycznych.

Jest i model odziany w biały strój leoparda z uroczymi, różowo-czarnymi cętkami. Mała miłośniczka różu na pewno będzie zachwycona, kiedy tylko taki egzemplarz trafi w jej ręce.

Rodzice dziewczynki fascynujące się na co dzień niezwykłością biedronek powinni zaś wybrać dla swojej pociechy kolejny rodzaj tej laleczki. Ta osobniczka ubrana jest w specjalny biedronkowy strój z czułkami – czyż nie wygląda uroczo?

Laleczka w stroju króliczka sprawdzi się nie tylko podczas oczekiwania na Wielkanoc, ale i w innych częściach roku. Jej miękkie body z urokliwymi uszami zachwyca!

Kilkuletnia fanka flamingów będzie zachwycona wtedy, kiedy przyjdzie jej się zajmować małą Cry Babies ubraną w różowe body zakończone dzióbkiem tego niezwykłego ptaka. Opieka nad lalką dostarczy jej mnóstwo radości i jednocześnie wiele ją nauczy. Nauka przydanych umiejętności poprzez zabawę? Tak, oczywiście!

Śliczne i pełne uroku, a do tego pod wieloma względami przypominające prawdziwe bobasy lalki Cry Babies polecają się do kreatywnej zabawy!