Wczytuję dane...

Lalka Roszpunka Disney jako wierne odwzorowanie popularnej bajki

Lalka Roszpunka Disney jako wierne odwzorowanie popularnej bajki

Bajki Disney’a są chyba najpopularniejszymi w całym świecie. Dzisiaj z wypiekami na twarzach śledzą przygody Nemo, Herkulesa, Małej Syrenki, Mulan, Kopciuszka i innych bohaterów. Dołączyła do nich także pełna uroku Roszpunka, której postać najpierw stała się jedną bohaterek baśni słynnych braci Grimm, potem zaś kultowej już i uwielbianej przez dzieci animacji Zaplątani. Kilkuletnie dzieci kochają tę niezwykłą historię, dlatego też z wielką chęcią sięgają po zabawki, które są z baką związane!

Piękna lalka Roszpunka spełnieniem dziewczęcych marzeń

Która kilkulatka po obejrzeniu opowieści o żyjącej na odludziu dziewczynce, której włosy wykazują się cudownymi mocami, nie zamarzy o tym, by mieć lalkę przedstawiającą te niesamowitą postać? Na szczęście to pragnienie może się spełnić bardzo szybko, kiedy tylko jej rodzice poznają najnowszą propozycję kultowej marki Hasbro. Udało się bowiem stworzyć postać, która do złudzenia przypomina piękną Roszpunkę z filmu animowanego.

Jej włosy są niezwykle długie, a ich wspaniały blask zachęci na pewno kilkulatkę do tego, by czesać ją całymi godzinami. Ubrana została w charakterystyczną fioletową sukienkę z misternie zawiązywanym gorsetem oraz przepięknym połyskiem w dolnej części. Gwarantujemy, że każda dziewczynka po obejrzeniu animacji Zaplątani będzie chciała stać się jej właścicielką!

I Ty kreuj historię długowłosej Roszpunki!

Wykonana z wielką dbałością o szczegóły lalka Roszpunka to propozycja marki Hasbro dedykowana dziewczynkom od lat trzech. Nie dziwi nas jej ogromna popularność, przecież wszystkie postaci zainspirowane przez bajki Disneya rozchodzą się niczym świeże bułeczki – renoma tych animacji nie spada ani trochę!

Z punktu widzenia rodziców kluczową kwestią jest to, by zabawki, które dają swoim dzieciom, były dla nich bezpieczne. W tej sytuacji nie ma najmniejszego powodu do obaw, bowiem wykorzystano do stworzenia Roszpunki materiały najwyższej jakości, a lalka jest opatrzona atestami i certyfikatami jakości.

Idziemy o zakład, że jeśli ta niezwykła postać pojawi się w dziewczęcym pokoju, stanie się świetnym pretekstem do wielu godzin obmyślania kolejnych przygód Roszpunki – w pojedynkę, z rodzeństwem albo w gronie koleżanek. Co takiego przydarzy się bohaterce animacji Zaplątani? To już zależy tylko od kreatywności właścicielki tej zabawki!