Wczytuję dane...

Sunset Shimmer, czyli jedna z najbardziej znanych lalek My Little Pony Equestria Girls

 Sunset Shimmer, czyli jedna z najbardziej znanych lalek My Little Pony Equestria Girls

Ten kanadyjsko-amerykański serial animowany pokochały dziewczynki na całym świecie. Przygody siedmiu dzielnych postaci (które wzorowane są na uwielbianych kucykach z serii My Little Pony) zapraszają przed telewizory miliony kilkulatek. Czy kogokolwiek dziwi, że powstały także zabawki inspirowane produkcją? Wśród nich szczególnie wyróżnia się Sunset Shimmer, której popularność rośnie od wielu lat. Co takiego jest w tej lalce, że kilkulatki chcą ją mieć?

Poznajcie Sunset Shimmer!

Powiedzmy sobie szczerze: ta bohaterka ma za sobą raczej nie najlepszą przeszłość. To przecież ona ukradła koronę Twilight Sparkle, to właśnie z nią walczyły dzielnie pozostałe bohaterki. Ale przecież zmieniła się i teraz już przyjaźni się z przyjaciółkami głównej bohaterki. Co jeszcze o niej wiemy? Była to jedna z najlepszych uczennic w liceum Canterlot. Wciela się zarówno w demona, jak i Daydream Shimmer. Jak jednak wygląda na co dzień? Ma na sobie charakterystyczną kamizelkę z ćwiekami, a jej włosy są żółto – czerwone. Jeśli zaś mowa o jej sukience na specjalne okazje, ma ona kolory zachodzącego słońca – pojawia się barwa pomarańczowa oraz czerwona. Gdy magicznym sposobem przemienia się w kucyka, by czarować, widać wokół niej charakterystyczną turkusową łunę, która do złudzenia przypomina piękny kolor jej oczu.

Mnóstwo dobrej zabawy z My Little Pony Equestria Girls!

Wiele kilkulatek kolekcjonuje owe bajecznie kolorowe zabawki, chcąc zebrać całą ich plejadę, by móc bawić się w najlepsze wraz z przyjaciółkami albo też samodzielnie. Nie może w tym zacnym gronie zabraknąć Sunset Shimmer, bo z kim inne bohaterki mogłyby toczyć boje w początkowych etapach?

Co daje zakup kilkulatce tej właśnie lalki? Przede wszystkim rodzic może na podstawie jej historii wytłumaczyć dziecku, że nawet gdy ktoś uprzedni postępował źle i niegodziwie, może zmienić swoje zachowanie i potem być dobrym.

Każda właścicielka tej propozycji na pewno będzie w stanie kreować szereg nowych historii Sunset Shimmer, inspirując się popularną animacją!

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo!

Wykonana z wielką dbałością o szczegóły zabawka od kultowej marki Hasbro to propozycja dedykowana dziewczynkom od lat pięciu. Rodzice mogą bez chwili wahania powierzyć ją swoim córeczkom, ponieważ zabawka wykonana została z materiałów najwyższej jakości. Opatrzono ją stosownymi certyfikatami i atestami, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować zabawę nie tyko fascynującą i kreatywną, ale i bezpieczną. Ta ostania cecha z punktu widzenia rodziców jest chyba najistotniejszą.

Oto jest sposób na świetną zabawę!

Sunset Shimmer i inne bohaterki opowieści z krainy Equestria Gril to lalki, obok których żadna kilkulatka nie przejdzie obojętnie!