Wczytuję dane...

Pluszowe króliki – czy Wasze dzieci je lubią?

Pluszowe króliki – czy Wasze dzieci je lubią?

Pluszowe maskotki to od lat jedne z najbardziej ulubionych dziecięcych zabawek. Nic w tym dziwnego, skoro dzięki swojej miękkości pozwalają małym właścicielom poczuć się bezpiecznie i spokojnie, gdy nie ma mamy, stają się kompanami zabaw i przyjaciółmi i można przytulić się do nich, gdy pojawią się smuteczki. Wśród tego zacnego niezwykle grona bardzo ważne miejsce zajmują pluszowe króliki, w których dzieciaki zakochują się od pierwszego wejrzenia.

Pluszowy królik sposobem na świetną zabawę!

Twórcy zabawek postarali się o to, by pluszowy królik niejedno miał imię. I bardzo dobrze, bo dzięki tej różnorodności każde dziecko znajdzie swojego ulubionego długouchego przyjaciela, który zapewne nie będzie opuszczał go na krok.

Fantastycznym sposobem na zapewnienie kilkuletnim dzieciom ciekawej rozrywki i jednocześnie pretekstu do tego, by nauczyły się empatii i wrażliwości, jest zakupienie im fantastycznego królika interaktywnego. Bing od kultowej marki Fisher Price to prawdziwy mistrz wśród pluszaków. Biega, śpiewa piosenki w języku polskim, prosi dziecko o to, by pomogło mu wstać – trzeba przyznać, że jego twórcy zadbali o każdy detal, by stworzyć tę wyjątkową zabawkę.

Dedykowano ją dzieciakom od lat dwóch, które dzięki posiadaniu królika będą mogły uczyć się poprzez zabawę i spędzać czas w sposób kreatywny i niebanalny. Imponujące rozmiary zabawki to przysłowiowa wisienka na torcie, a staranność jej wykonania każdego estetę z całą pewnością zachwyci. Czas na to, by pośpiewać z królikiem od Fisher Price!

Ciekawą propozycją pluszowego króliczka (który może być alternatywą dla słynnego Szczeniaczka Uczniaczka) jest interaktywny króliczek Lillo od Clementoni. Spójrzcie.

...albo śliczny pluszowy króliczek Tusia od Epee

A może pluszowy królik do kolekcji?

Z kolei marka IMC przygotowała dla dzieci nieco inną, lecz nie mniej interesującą propozycję. Małych fanów królików na pewno zachwyci to, że te zabawki można z sobą łączyć (a wszystko dzięki zastosowaniu magnesów). Mięciutkie, wykonane z pluszu, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych – nie sposób przejść obok nich obojętnie, kiedy jest się kilkuletnim dzieckiem.

Producent dedykował tę oryginalną i zarazem pełną uroku propozycję dla dziewczynek i chłopców, którzy ukończyli 3 lata. Króliczki Bunnies można wziąć z sobą wszędzie (zaczepiając je chociażby do plecaka czy spodni), staną się więc dziecięcym kompanem zarówno podczas spaceru, jak i wizyty u lekarza czy tez spotkania z rówieśnikami.

W przypadku tej niezwykłej zabawki najwyższa jakość wykonania podążą w parze z bardzo przystępną ceną. Każde dziecko będzie zachwycone niezwykłym urokiem i miękkością tych małych stworzonek. Opieka nad nimi stać się może swoistym preludium do zakupu prawdziwego, żywego zwierzaka. Rodzice będą mogli zaobserwować, czy ich pociecha poważnie traktuje obowiązki związane z posiadaniem królika czy też po trzech dniach już o jego istnieniu zapomni.

Hitem stały się niedawno pluszowe króliczki z serii Fur Balls od TM Toys. Znacie zapewne urocze pluszowe brudaski, które przemieniały się  w pieski, kotki i króliczki? Czas na nową, limitowaną kolekcję - Fur Balls Blossom Bunnies. Jakiego króliczka uratowałeś? Czy to Lemon Drizzle, Posie czy Peppermint. Przekonaj się sam!

Urokliwe zabawkowe króliki w rozmaitych wydaniach polecają się do kreatywnej zabawy!