Wczytuję dane...

Skoczek Fisher Price gwarancją długiej i udanej zabawy dla Twojego maluszka!

Skoczek Fisher Price gwarancją długiej i udanej zabawy dla Twojego maluszka!

Mamy dwudziesty pierwszy wiek, w którym ciekawych propozycji na zajęcie maluszkom czasu jest bardzo wiele. Jedną z nich jest zakup dziecięcego skoczka, dzięki któremu małe dziecko nie tylko zdobywa szereg nowych umiejętności i bawi się wesoło, ale również pozwala rodzicom na złapanie oddechu!

Bajecznie kolorowy skoczek Fisher Price propozycją idealną!

Rodzice pragnący w sposób przemyślany i mądry stymulować rozwój swojego dziecka bez chwili wahania wybiorą tę właśnie propozycję. Czym skoczek wyróżnia się na tyle innych akcesoriów tego typu? Przede wszystkim wyposażony jest w całe mnóstwo kolorowych, wielofunkcyjnych elementów dodatkowych, dzięki którym może poznawać świat wszystkimi zmysłami, bawiąc się przy tym przednio. Ale to jeszcze nie wszystko, prócz funkcji edukacyjnej skoczek świetnie zajmuje czas małych dzieci i to na długo. Nie sposób nie wspomnieć też o tym, że rozpoczęcie przygody ze skoczkiem jest najbardziej optymalne wówczas, kiedy dziecko ma około dziewięciu, dwunastu miesięcy. Wtedy bowiem posiada ono umiejętność relatywnie stabilnego siedzenia i trzymania się.

Model, który Twoje dziecko pokocha!

Stylowy i stworzony z wielką dbałością o detale skoczek Fisher Price to cały wachlarz dodatkowych elementów stymulujących dziecięcy rozwój. Jest więc gryzaczek w postaci żabki, pianinko z bajecznie kolorowymi klawiszami, obrotowa małpka i znacznie więcej…wszystko po to, by maluszek miał zróżnicowane zajęcia. Zadbano o zastosowanie efektów świetlnych i dźwiękowych, aby był to gadżet pełen nowoczesności i ciekawych niespodzianek zarazem.

By zagwarantować dziecku bezpieczeństwo!

Kiedy rodzic zdecyduje się na zakup modelu od uznanej powszechnie i lubianej na całym świecie marki Fisher Price, zyska pewność, że to, co daje swojemu dziecku, zostało stworzone z materiałów wysokiej jakości, posiada stosowne certyfikaty oraz atesty. To szalenie istotne, bowiem kupowanie tego typu gadżetów czy zabawek na bazarkach wiązać by się mogło ze sporym ryzykiem – nie od dziś wiadomo, że kiepskiej jakości plastik wykazywać może działanie kancerogenne. A przecież każdy z rodziców pragnie dla swojego dziecka wyłącznie tego, co najlepsze – zatem zakupy poczynione w dobrych sklepach z zabawkami na pewno zaprocentują!

Kompaktowy model zabierzecie z sobą wszędzie!

Wielką zaletą tego modelu jest jego kompaktowość. Składa się on dosłownie w moment – i już wkrótce zapakować go można do bagażnika samochodowego i ruszyć z dzieckiem na weekend czy wakacyjny wyjazd. Kiedy maluch wyrośnie już z zabawki, można ją spokojnie schować do szafy, nie będzie zajmowała w niej wiele miejsca. Wielkim ułatwieniem jest też możliwość prania kolorowego pokrowca w pralce oraz suszenia go w suszarce – kiedy dziecko postanowi dotykać je swoimi łapkami umoczonymi uprzednio w zjedzonej przed chwilą zupie czy deserze.

Dziecięca skoczność zostanie na pewno we wspaniały sposób ćwiczona właśnie dzięki temu, że w przestrzeni domowej pojawi się kolorowy skoczek!