Wczytuję dane...

Poznaj świat dzięki globusowi interaktywnemu!

Poznaj świat dzięki globusowi interaktywnemu!

Zabawki interaktywne cieszą się dziś ogromną popularnością. Nic dziwnego, mamy bowiem dwudziesty pierwszy wiek i wymagamy od propozycji skierowanych do dzieci znacznie więcej niż kiedyś. Kiedy nasza pociecha fascynuje się geografią albo gdy staramy się rozbudzić w niej miłość do tej wspaniałej nauki, koniecznie kupmy mu coś, co jest zarazem wspaniałą pomocą naukową i pomysłem na świetną zabawę pełną niezwykłości. Globus interaktywny od Clementoni poleca się!

Geografia to piękna nauka!

Podróże palcem po mapie (lub po globusie) stają się znakomitym preludium do rzeczywistych wojaży. Kiedy zatem zależy nam na tym, by nasze dziecko wiedziało, gdzie leżą Włochy, jakie miasto jest stolicą Grecji albo gdzie konkretnie znajduje się Kanada, zakupmy mu tę wyjątkową zabawkę.

Nauka poprzez zabawę to w opinii psychologów najlepsza forma przyswajania wiedzy. Nie mamy co do tego wątpliwości, dlatego też z wielką dumą przedstawiamy tę niezwykle kolorową i bardzo przydatną w codziennym życiu propozycję od marki Clementoni.

Globus edukacyjny to bardzo ciekawe rozwiązania technologiczne i staranność wykonania w jednym. W komplecie znajduje się specjalny czujnik optyczny w kształcie pióra, dzięki czemu dziecko pozna szereg najważniejszych informacji i ciekawostek na temat tego zakątka świata, który wybierze. Prócz mapy całego świata dołączono także mapę naszego kraju, by każdy spragniony wiedzy na temat informacji geograficznych na jego temat mógł zdobyć pożyteczne informacje.

Sprawdź się w geograficznym quizie!

Wisienką na torcie jest tutaj funkcja „quiz”, dzięki której mały właściciel zabawki może sprawdzić nabytą przez siebie wiedzę w ciekawy i nowoczesny zarazem sposób. Pytania owe są dedykowane tym, którzy skończyli 7 lat – zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Dzięki posiadaniu we własnych czterech ścianach globusa interaktywnego nauka geografii będzie przychodziła z wielką łatwością. By zaszczepić w dziecku pasję poznawania świata, wystarczy dać mu do tego odpowiednie narzędzie. Interaktywny globus sprawdzi się w roli wirtualnego nauczyciela wprost znakomicie!

Rodzicu, kup swojemu dziecku globus interaktywny w nowym, lepszym wydaniu!

To, że dzieci są zachwycone ową pozycją, to jedno. Rodzice, którzy kupują coś dla swoich pociech, dbają zwykle nie tylko o to, by propozycja była ciekawa pod względem wizualnym, ale i bezpieczna. W tym przypadku nie ma powodów do obaw, bowiem użyto najwyższej jakości materiałów, by mali wielbiciele geografii mieli do dyspozycji zabawkę, którą spokojnie można im powierzyć. Sprawa jest jednak poważna, bowiem kiedy decydujemy się na zakup tego, co oferują sprzedawcy na lokalnych bazarkach, możemy trafić na materiały, które okażą się kancerogenne. Wybierajmy zatem propozycje wiodących producentów, o których wiemy, że dokładają wszelkich starań, by dać naszym pociechom to, co najlepsze!

By być geograficznym orłem!

Globus interaktywny z efektami dźwiękowymi i świetlnymi daje niemalże stuprocentową pewność tego, że geografia stanie się ulubionym przedmiotem szkolnym naszego dziecka, a jego wiedza w tym temacie ma szansę stać się bardzo rozległą – i to jedynie dzięki znakomitej zabawie!