Wczytuję dane...

Piłka do skakania dla dzieci - zabawa i gimnastyka!

Piłka do skakania dla dzieci - zabawa i gimnastyka!

W zdrowym ciele zdrowy duch – to przysłowie zna chyba każdy. Wielkimi krokami zbliża się wiosenna pora, a zatem i czas na to, by spędzać wiele czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak dziecko nie zaznało nudy i jednocześnie mogło ruszać się z wielką radością, przygotowano solidne piłki do skakania. Oczywiście używać ich można w najlepsze także w przestrzeni domowej, co sprawia, że są propozycją uniwersalną i sprawdzającą się zarówno w czasie słonecznego poranka, jak i dżdżystego i wietrznego popołudnia!

Mariaż świetnej zabawy i praktyczności!

Dlaczego rodzice tak często chcą, by piłka do skakania znalazła swoje miejsce w dziecięcym świecie? Pozwala ona na to, by niezliczone pokłady energii u każdego z kilkulatków mogły zostać w pozytywny sposób spożytkowane. Skakanie bardzo dobrze wpływa na układ mięśniowy, a ponadto poprawia kondycję. To jednak jeszcze nie wszystko, ta forma aktywności uczy utrzymywania równowagi, dbając jednocześnie o koordynację wzrokowo-ruchową.

Skorygowanie wad postawy oraz odciążenie mięśni znajdujących się przy kręgosłupie to także istotne zalety wynikające ze skakania na piłce. Kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, a pozwala na to, by bawić się w najlepsze i jednocześnie aktywnie i kreatywnie spędzać czas.

Skoczkiem można bawić się samodzielnie, ćwicząc susy. Można także zebrać grupę rówieśnicza, wśród której znajdziemy innych posiadaczy ten wspaniałej zabawki – urządzenie wspaniałych i pełnych emocji zawodów to wtedy wręcz konieczność!

Można ją nadmuchać zwyczajną pompką albo też użyć kompresora samochodowego – by już wkrótce zapewnić dzieciom pełen zalet sposób spędzania czasu wolnego.

Jaka piłka do skakania dla kilkulatek?

Dziewczynki z chęcią wybiorą dla siebie model z uwielbianej przez nie serii LOL. Piękna turkusowa barwa przypadnie im do gustu, zaś wygodne i komfortowe wypustki zagwarantują całe godziny wspaniałej zabawy. Mocnym punktem tej propozycji jest to, że powstała z solidnego, trwałego i wytrzymałego materiału PCV, dzięki czemu wiadomo, że nie zniszczy się po kilku godzinach użytkowania (jak to bywa niekiedy z piłkami kupowanymi na lokalnych bazarkach), a pozwoli kilkulatce na wiele miesięcy udanego spędzania czasu.

Kolorowy nadruk dodatkowo zachęca do aktywności, a dzięki odpowiednio dobranej średnicy zabawki ma się pewność tego, że w przypadku użytkowniczek, które skończyły 3 lata, będzie on odpowiedni.

Skacz i baw się doskonale!

Czas na ciekawą aktywność z postaciami z serii LOL – urokliwymi i bajeczne kolorowymi laleczkami. Każda dziewczynka nie będzie się mogła wręcz doczekać chwili, kiedy w końcu ruszy na swojej piłce na poszukiwanie przygód. Na tę wiosenną aktywność zdecydowanie warto postawić!