Wczytuję dane...

Kucyki My Little Pony Twilight Sparkle, Celestia i Luna w ciastolinowym salonie piękności

Kucyki My Little Pony Twilight Sparkle, Celestia i Luna w ciastolinowym salonie piękności

Ten kanadyjsko-amerykański serial zna chyba każda dziewczynka. Fascynujące opowieści bajecznie kolorowych kucyków My Little Pony przyciągają przed ekrany wszystkie miłośniczki historii, w których przewodnim tematem jest przyjaźń. Nic dziwnego, że zabawki syngowane logo My Little Pony sprzedają się niczym świeże bułeczki. No tak, a w sytuacji, gdy łączy się jeden z ukochanych dziecięcych seriali z pomysłem kreatywnej zabawy (do której wszak z całą pewnością ciastolina się zalicza), powstaje zabawka doskonałe, którą warto podarować kilkulatce bez chwili zastanowienia!

Kucyki My Little Pony w salonie piękności

Sparkle, Celestia i Luna postanowiły wybrać się do prestiżowego salonu piękności, by tam zadbać nieco o swoją urodę. Czeka je całe mnóstwo atrakcji i zabiegów, dzięki którym ich wygląd po wyjściu będzie naprawdę oszałamiający. Tworzenie cudownych fryzur bohaterkom My Little Pony to czysta przyjemność, dlatego już trzyletnie dziewczynki mogą się tym zająć (naśladując swoje mamy, które przed lustrem robią sobie piękne uczesania). To jednak jeszcze nie wszystko, gdy już cudowne sploty zostaną ukończone, kucyki będą mogły dumnie wkroczyć na obrotową scenę i pokazać je całemu światu. Kreatywna zabawa, dzięki której rozwinąć można kreatywność i umiejętności manualne – oto idealne połączenie, prawda?

Zestaw, który każda dziewczynka pokocha!

Specjaliści marki Hasbro dołożyli wszelkich starań, aby zagwarantować małej właścicielce tego zestawu wszystko to, czego oczekuje. Mamy zatem baśniowe wręcz kolory, które pięknie komponowały się będą w dziewczęcym pokoiku, mamy szereg akcesoriów i gadżetów (między innymi bezpieczne w użyciu nożyczki, karbownicę oraz wałek), mamy wreszcie scenę oraz pięć tubek wspaniałej ciastoliny, z której można bez problemu wyczarować wszystko, na co tylko ma się ochotę!

Dlaczego ciastolina?

W przeciwieństwie do klasycznej plasteliny nie pozostawia ona tłustej warstwy, którą trudno potem zmyć. Ponadto, gdy tylko jest odpowiednio przechowywana, nie wysycha, nie trzeba także ogrzewać jej w dłoniach, by stała się plastyczna. Ciastolina to produkt, któremu od lat ufają rodzice, dając ją do dyspozycji swoim dzieciom, które zyskują w ten sposób masę fantastycznej zabawy. Wielbicielki My Little Pony czekały na możliwość tak kreatywnej i inspirującej zabawy swoimi ulubionymi postaciami. Dziś jest to jak najbardziej możliwe. Co więcej, ten niezwykły zestaw to rzecz jasna opcja zabawy nie tylko w pojedynkę, ale i w gronie rodzeństwa czy koleżanek. Zapraszam serdecznie do najweselszego saloniku piękności, zapraszamy do krainy ciastoliny!