Wczytuję dane...

Wyczaruj pączki, pączuszki i inne smakołyki z ciastoliną Play-Doh

Wyczaruj pączki, pączuszki i inne smakołyki z ciastoliną Play-Doh

Pyszne, pachnące, aromatyczne, trudno się przed ich smakiem obronić. Pączki i inne słodkości (spożywane oczywiście z umiarem) to bardzo dobry pomysł na drugie śniadanie albo podwieczorek. Najlepiej byłoby samemu zrobić je w domu. Jednak nasze dziecko niekoniecznie musi uczestniczyć od razu w tych realnych przygotowaniach (choć oczywiście może), na początek warto zaproponować mu znakomity i bajecznie kolorowy ciastolinowy zestaw, dzięki któremu te pyszne łakocie będzie mógł stworzyć zupełnie samodzielnie!

Niech żyje ciastolina, niech żyją słodkości!

Marka Play-Doh przyzwyczaiła nas już nieco do tego, że przygotowuje swoje ciastolinowe zestawy z największą dbałością o detale. Co to oznacza w praktyce? Są bajecznie kolorowe, bardzo ciekawe i odpowiadającej w dużej mierze tym czynnościom, które wykonuje się w rzeczywistości. I tym razem producent się postarał, tworząc pełen słodkości świat, do którego dziecko uda się na pewno z ogromną przyjemnością.

Już trzyletnie dzieci mogą zatem bawić się w małych cukierników, tworząc pączki duże i małe, w najróżniejszych formach. Do nich warto przygotować także filiżankę aromatycznej kawy lub herbaty, tworząc w ten sposób podwieczorek niczym w cudownej kawiarence.

Zestaw składa się z wielu elementów, co gwarantuje małym użytkownikom mnóstwo wesołej i bardzo kreatywnej zabawy. Rozwijanie zdolności manualnych od teraz stanie się faktem! Lukier, kolorowe posypki oraz inne dodatki sprawia, że dekorowanie pączków będzie wielka przyjemnością i zajęciem na długo. Komplet ciastoliny Play-Doh to nie jest propozycja, która po godzinie zabawy ląduje w głębokiej otchłani szuflady, pozostając tam na bardzo długo. Jest zupełnie inaczej, bo kreatywność dzieci nie zna właściwie granic (u dorosłych bywa z nią już nieco gorzej). Dlatego komplet składający się z pokaźnej liczby tubek plastycznej masy najwyższej jakości oraz mnóstwa dodatków i akcesoriów to coś, co pochłonie dziecięcą uwagę wiele razy, ciągle dając możliwość stworzenia czegoś nowego.

Bezpieczna i kreatywna zabawa dla każdego!

Nie ma chyba dziecka, które nie uwielbiałoby kreować ciastolinowej rzeczywistości. Ta znakomita (i bardzo doceniana przez rodziców i pedagogów) masa plastyczna ma mnóstwo zalet. Niektóre mają typowo praktyczny wymiar, w przypadku innych chodzi raczej o walory estetyczne. Jedno jest pewne: trudno byłoby znaleźć w świecie propozycji dedykowanych kilkulatkom podobny pomysł, który tak wiele dzieci skłoniłby do kreatywnej zabawy. Na szczęście ciastolina jest także bezpieczna, można więc bez obaw powierzyć ją swoim dzieciom. Ten bajecznie kolorowy zestaw stać się może świetnym patentem na prezent dla naszej kilkuletniej pociechy. A teraz czas na zabawę w słodkim stylu!